• Gabbiano 234535
  • Gabbiano 234535
  • Gabbiano 234535
  • Gabbiano 234535
  • Gabbiano 234535
  • Gabbiano 234535
KNIT POLO 234535 301 navyKNIT POLO 234535 301 navyKNIT POLO 234535 301 navyKNIT POLO 234535 301 navyKNIT POLO 234535 301 navyKNIT POLO 234535 301 navy
Gabbiano
59,95
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

KNIT POLO 234535 301 navy

Gebreide polo van Gabbiano met korte mouwen. Dit model heeft een ribkraag met hieronder een aantal knopen. Op borsthoogte is het logo van Gabbiano geborduurd.
Merk Gabbiano
Bestelcode 10205709
Fabrikantcode knit polo 234535
Kleur blauw
Materiaal 100% katoen
Hals Rib kraag
Productgroep Polo`s
Pasvorm Regular
Zakken Geen
Sluiting Knoop
Voering Geen
Lengte Normaal
Mouwlengte Korte mouw

Wasvoorschrift

Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de droger
Maat S 8697079584290
Maat M 8697079584306
Maat L 8697079584313
Maat XL 8697079584320
Maat XXL 8697079584337
Maat XXXL 8697079584344
  • Donders
  • NZA
  • Alan Red
  • PME legend
  • Qubz
  • Twinlife
  • Antony Morato
  • NO-EXCESS
  • State of Art
  • Petrol Industries
  • Genti
  • Scotch & Soda
  • Replay
  • Bjorn Borg
  • RJ Bodywear
  • Lerros
  • Garcia
  • Ballin
  • Bamboo basics
  • Le Mans
  • Gabbiano
  • Superdry
  • Gaastra
  • G-Star RAW
  • Tom Tailor
  • Vanguard
  • Falke
  • Desoto
  • Campbell
  • BlueFields
  • Black Bananas
  • Pure Path
  • Pierre Cardin
  • Jack & Jones
  • Cast Iron
  • Cars
  • Strickie
  • Franklin & Marshall
  • Only & Sons
  • Kultivate
  • Pure H. Tico
  • Matinique

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader