• Gabbiano 234526
  • Gabbiano 234526
  • Gabbiano 234526
  • Gabbiano 234526
  • Gabbiano 234526
POLO SHIRTS 234526 Latte BrownPOLO SHIRTS 234526 Latte BrownPOLO SHIRTS 234526 Latte BrownPOLO SHIRTS 234526 Latte BrownPOLO SHIRTS 234526 Latte Brown
Gabbiano
59,95
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

POLO SHIRTS 234526 Latte Brown

Polo van Gabbiano met korte mouwen. Dit item is voorzien van een allover bloemen patroon. De polo heeft een puntkraag met hieronder een rij knopen.
Merk Gabbiano
Bestelcode 10205696
Fabrikantcode polo shirts 234526
Kleur bruin
Materiaal 100% katoen
Hals Punt kraag
Productgroep Polo`s
Pasvorm Regular
Zakken Geen
Patroon Bloemen
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Korte mouw

Wasvoorschrift

Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°cNiet blekenNiet in de droger
Maat S 8697079583279
Maat M 8697079583286
Maat L 8697079583293
Maat XL 8697079583309
Maat XXL 8697079583316
Maat XXXL 8697079583323
  • Genti
  • Pierre Cardin
  • Franklin & Marshall
  • Qubz
  • Pure H. Tico
  • Gaastra
  • State of Art
  • Bjorn Borg
  • Cast Iron
  • RJ Bodywear
  • G-Star RAW
  • Only & Sons
  • Petrol Industries
  • Alan Red
  • Black Bananas
  • Scotch & Soda
  • Antony Morato
  • Pure Path
  • Tom Tailor
  • NZA
  • Ballin
  • Desoto
  • Campbell
  • Le Mans
  • Vanguard
  • Donders
  • Gabbiano
  • Replay
  • Strickie
  • Cars
  • Matinique
  • Falke
  • PME legend
  • NO-EXCESS
  • Superdry
  • Twinlife
  • Bamboo basics
  • Lerros
  • Jack & Jones
  • BlueFields
  • Kultivate
  • Garcia

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader