• Gabbiano 154213
  • Gabbiano 154213
  • Gabbiano 154213
  • Gabbiano 154213
  • Gabbiano 154213
  • Gabbiano 154213
  • Gabbiano 154213
SWEATER MET PRINT 154213 308 indigo-navySWEATER MET PRINT 154213 308 indigo-navySWEATER MET PRINT 154213 308 indigo-navySWEATER MET PRINT 154213 308 indigo-navySWEATER MET PRINT 154213 308 indigo-navySWEATER MET PRINT 154213 308 indigo-navySWEATER MET PRINT 154213 308 indigo-navy
Gabbiano
44,9559,95
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

SWEATER MET PRINT 154213 308 indigo-navy

Zachte sweater van Gabbiano met lange mouwen en een ronde hals. Dit model heeft een opgestikte borstzak en een allover stippenpatroon.
Merk Gabbiano
Model sweater
Bestelcode 15204366
Fabrikantcode sweater met print 154213
Kleur blauw
Materiaal 65% katoen, 30% polyester, 5% elastan
Hals Ronde hals
Productgroep Sweaters
Pasvorm Regular
Zakken Borstzakken
Patroon Stippen
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw

Wasvoorschrift

Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°cNiet blekenNiet in de droger
Maat S 8697079578855
Maat M 8697079578862
Maat L 8697079578879
Maat XL 8697079578886
Maat XXL 8697079578893
Maat XXXL 8697079578909
  • PME legend
  • Antony Morato
  • Pierre Cardin
  • Le Mans
  • Genti
  • Superdry
  • Falke
  • Scotch & Soda
  • Vanguard
  • NO-EXCESS
  • RJ Bodywear
  • NZA
  • Franklin & Marshall
  • Garcia
  • Lerros
  • BlueFields
  • Black Bananas
  • Kultivate
  • State of Art
  • Campbell
  • Replay
  • Twinlife
  • Alan Red
  • Jack & Jones
  • Only & Sons
  • Pure Path
  • Gabbiano
  • Desoto
  • Bamboo basics
  • Bjorn Borg
  • Pure H. Tico
  • Tom Tailor
  • Ballin
  • G-Star RAW
  • Matinique
  • Strickie
  • Donders
  • Cast Iron
  • Gaastra
  • Petrol Industries
  • Qubz
  • Cars

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader