• McGregor mm231.9001.02
  • McGregor mm231.9001.02
  • McGregor mm231.9001.02
  • McGregor mm231.9001.02
  • McGregor mm231.9001.02
  • McGregor mm231.9001.02
  • McGregor mm231.9001.02
STRIPE HERITAGE 21 POLO RF MM231 9001 02 2200 KOBALTSTRIPE HERITAGE 21 POLO RF MM231 9001 02 2200 KOBALTSTRIPE HERITAGE 21 POLO RF MM231 9001 02 2200 KOBALTSTRIPE HERITAGE 21 POLO RF MM231 9001 02 2200 KOBALTSTRIPE HERITAGE 21 POLO RF MM231 9001 02 2200 KOBALTSTRIPE HERITAGE 21 POLO RF MM231 9001 02 2200 KOBALTSTRIPE HERITAGE 21 POLO RF MM231 9001 02 2200 KOBALT
Mcgregor
59,9989,95
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

STRIPE HERITAGE 21 POLO RF MM231 9001 02 2200 KOBALT

Sportieve polo van McGregor. Dit model heeft korte mouwen en een ribgebreide kraag. De polo sluit met enkele knoopjes en heeft een breed streeppatroon.
Merk Mcgregor
Bestelcode 10205937
Fabrikantcode stripe heritage 21 polo rf mm231 9001 02
Kleur blauw
Materiaal 100% katoen
Hals Rib kraag
Productgroep Polo`s
Pasvorm Regular
Patroon Streep
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Korte mouw

Wasvoorschrift

Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°cNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat S 8720688630031
Maat M 8720688629561
Maat L 8720688629578
Maat XL 8720688629585
Maat XXL 8720688629592
Maat XXXL 8720688629608
  • G-Star RAW
  • NO-EXCESS
  • NZA
  • Twinlife
  • Scotch & Soda
  • Falke
  • Alan Red
  • Donders
  • PME legend
  • Superdry
  • Matinique
  • Genti
  • Vanguard
  • Black Bananas
  • Replay
  • Gabbiano
  • Kultivate
  • RJ Bodywear
  • Gaastra
  • Pierre Cardin
  • Bjorn Borg
  • Pure Path
  • Desoto
  • Garcia
  • Campbell
  • Tom Tailor
  • Antony Morato
  • Lerros
  • BlueFields
  • State of Art
  • Cast Iron
  • Le Mans
  • Only & Sons
  • Bamboo basics
  • Petrol Industries
  • Jack & Jones
  • Franklin & Marshall
  • Pure H. Tico
  • Qubz
  • Ballin
  • Cars
  • Strickie

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader