• Gabbiano 234532
  • Gabbiano 234532
  • Gabbiano 234532
  • Gabbiano 234532
  • Gabbiano 234532
  • Gabbiano 234532
POLO MET ALLOVER PRINT 234532 301 navyPOLO MET ALLOVER PRINT 234532 301 navyPOLO MET ALLOVER PRINT 234532 301 navyPOLO MET ALLOVER PRINT 234532 301 navyPOLO MET ALLOVER PRINT 234532 301 navyPOLO MET ALLOVER PRINT 234532 301 navy
Gabbiano
50,9659,95
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

POLO MET ALLOVER PRINT 234532 301 navy

Polo van Gabbiano met een allover bloemenpatroon. Dit model heeft een ribkraag met een aantal knopen en korte mouwen. Op borsthoogte is het logo van Gabbiano geborduurd.
Merk Gabbiano
Bestelcode 10205704
Fabrikantcode polo met allover print 234532
Kleur blauw
Materiaal 100% katoen
Hals Rib kraag
Productgroep Polo`s
Pasvorm Regular
Zakken Geen
Patroon Bloemen
Sluiting Knoop
Voering Geen
Lengte Normaal
Mouwlengte Korte mouw

Wasvoorschrift

Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°cNiet blekenNiet in de droger
Maat S 8697079583934
Maat M 8697079583941
Maat L 8697079583958
Maat XL 8697079583965
Maat XXL 8697079583972
Maat XXXL 8697079583989
  • Franklin & Marshall
  • Tom Tailor
  • Garcia
  • Twinlife
  • Falke
  • G-Star RAW
  • Superdry
  • Bamboo basics
  • Ballin
  • Only & Sons
  • Lerros
  • Donders
  • Genti
  • Alan Red
  • Matinique
  • BlueFields
  • Vanguard
  • PME legend
  • Black Bananas
  • Pure H. Tico
  • Kultivate
  • NZA
  • Scotch & Soda
  • Campbell
  • NO-EXCESS
  • Gaastra
  • Replay
  • Desoto
  • Strickie
  • RJ Bodywear
  • Bjorn Borg
  • Pierre Cardin
  • Antony Morato
  • Cars
  • State of Art
  • Cast Iron
  • Le Mans
  • Qubz
  • Pure Path
  • Petrol Industries
  • Gabbiano
  • Jack & Jones

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader