• Matinique jermane mini stripe
  • Matinique jermane mini stripe
  • Matinique jermane mini stripe
  • Matinique jermane mini stripe
  • Matinique jermane mini stripe
  • Matinique jermane mini stripe
  • Matinique jermane mini stripe
JERMANE MINI STRIPE 30203907 181629 FADED ROSEJERMANE MINI STRIPE 30203907 181629 FADED ROSEJERMANE MINI STRIPE 30203907 181629 FADED ROSEJERMANE MINI STRIPE 30203907 181629 FADED ROSEJERMANE MINI STRIPE 30203907 181629 FADED ROSEJERMANE MINI STRIPE 30203907 181629 FADED ROSEJERMANE MINI STRIPE 30203907 181629 FADED ROSE
Matinique
29,95
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

JERMANE MINI STRIPE 30203907 181629 FADED ROSE

T shirt van Matinique met korte mouwen en een ronde hals. Dit model is allover subtiel gestreept en duurzaam geproduceerd.
Merk Matinique
Bestelcode 45306466
Fabrikantcode jermane mini stripe 30203907
Kleur roze
Materiaal 100% katoen
Hals Ronde hals
Productgroep T-shirts
Pasvorm Regular
Patroon Streep
Lengte Normaal
Mouwlengte Korte mouw

Wasvoorschrift

Drogen aan de waslijnLauw strijken max 110°cMachinewas 40°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat S 5715374096157
Maat M 5715374096140
Maat L 5715374096133
Maat XL 5715374096164
Maat XXL 5715374096188
Maat XXXL 5715374096126
  • Gaastra
  • Tom Tailor
  • NO-EXCESS
  • Bamboo basics
  • NZA
  • G-Star RAW
  • Jack & Jones
  • BlueFields
  • Cars
  • Scotch & Soda
  • Gabbiano
  • Superdry
  • Pure Path
  • Lerros
  • Pierre Cardin
  • Franklin & Marshall
  • Kultivate
  • RJ Bodywear
  • Garcia
  • Twinlife
  • Campbell
  • Alan Red
  • Antony Morato
  • Desoto
  • Pure H. Tico
  • PME legend
  • Vanguard
  • Cast Iron
  • Strickie
  • Replay
  • Genti
  • Petrol Industries
  • Only & Sons
  • Donders
  • Qubz
  • State of Art
  • Bjorn Borg
  • Matinique
  • Le Mans
  • Ballin
  • Falke
  • Black Bananas

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader