• Cast Iron short sleeve polo essential
  • Cast Iron short sleeve polo essential
  • Cast Iron short sleeve polo essential
  • Cast Iron short sleeve polo essential
  • Cast Iron short sleeve polo essential
  • Cast Iron short sleeve polo essential
  • Cast Iron short sleeve polo essential
POLO SHIRT IN COTTON CPSS2404899 6150POLO SHIRT IN COTTON CPSS2404899 6150POLO SHIRT IN COTTON CPSS2404899 6150POLO SHIRT IN COTTON CPSS2404899 6150POLO SHIRT IN COTTON CPSS2404899 6150POLO SHIRT IN COTTON CPSS2404899 6150POLO SHIRT IN COTTON CPSS2404899 6150
Cast iron
59,99
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

POLO SHIRT IN COTTON CPSS2404899 6150

Polo van Cast Iron met korte mouwen en een ribgebreide kraag. Dit model sluit met enkele knoopjes.
Merk Cast iron
Bestelcode 10206268
Fabrikantcode polo shirt in cotton cpss2404899
Kleur groen
Materiaal 100% katoen
Hals Rib kraag
Productgroep Polo`s
Pasvorm Regular
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Korte mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°cNiet blekenStomerijWasdroger medium stand
Maat S 8720672381918
Maat M 8720672381925
Maat L 8720672381932
Maat XL 8720672381949
Maat XXL 8720672381956
Maat XXXL 8720672381963
  • Donders
  • Cars
  • Genti
  • State of Art
  • Pure Path
  • Qubz
  • Only & Sons
  • Pierre Cardin
  • Lerros
  • Ballin
  • G-Star RAW
  • Antony Morato
  • Petrol Industries
  • NO-EXCESS
  • Franklin & Marshall
  • Cruyff
  • Falke
  • BlueFields
  • Gaastra
  • Vanguard
  • RJ Bodywear
  • Cast Iron
  • Strickie
  • Alan Red
  • Matinique
  • Black Bananas
  • PME legend
  • Campbell
  • Jack & Jones
  • Tom Tailor
  • Kultivate
  • Bjorn Borg
  • Replay
  • Pure H. Tico
  • Bamboo basics
  • Garcia
  • NZA
  • Twinlife
  • Gabbiano
  • Superdry
  • Scotch & Soda
  • Desoto

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader