• Cars horan short linen olive
  • Cars horan short linen olive
  • Cars horan short linen olive
  • Cars horan short linen olive
  • Cars horan short linen olive
HORAN SHORT LINEN 62664 OLIVEHORAN SHORT LINEN 62664 OLIVEHORAN SHORT LINEN 62664 OLIVEHORAN SHORT LINEN 62664 OLIVEHORAN SHORT LINEN 62664 OLIVE
Cars
36,0044,99
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

HORAN SHORT LINEN 62664 OLIVE

Korte broek van Cars met steekzakken. Dit item sluit met een knoop- ritssluiting en heeft een tunnelkoord. Deze shorts is gemaakt van een linnenblend en is voorzien van riemlusjes.
Merk Cars
Model korte broek
Bestelcode 45306102
Fabrikantcode horan short linen 62664
Kleur groen
Materiaal 78% katoen, 22% linnen
Productgroep Korte broeken
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Knoop/Rits
Lengte Normaal
Taille Regular waist

Wasvoorschrift

Machinewas 30°cNiet blekenNiet in de drogerStomerijWarm strijken max 150°c
Maat XS 8720694290472
Maat S 8720694268426
Maat M 8720694268433
Maat L 8720694268440
Maat XL 8720694268457
Maat XXL 8720694268464
Maat XXXL 8720694268471
  • Cast Iron
  • Kultivate
  • Pierre Cardin
  • State of Art
  • Cars
  • Petrol Industries
  • Franklin & Marshall
  • Ballin
  • Lerros
  • Qubz
  • G-Star RAW
  • Falke
  • Twinlife
  • Genti
  • Donders
  • Gabbiano
  • Campbell
  • Tom Tailor
  • Replay
  • Gaastra
  • BlueFields
  • Only & Sons
  • Bamboo basics
  • RJ Bodywear
  • Scotch & Soda
  • Vanguard
  • Le Mans
  • Pure H. Tico
  • PME legend
  • Matinique
  • Bjorn Borg
  • Alan Red
  • Strickie
  • Superdry
  • NO-EXCESS
  • Desoto
  • NZA
  • Black Bananas
  • Jack & Jones
  • Antony Morato
  • Pure Path
  • Garcia

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader