• Only & Sons onscaiden ls solid linen mao shirt
  • Only & Sons onscaiden ls solid linen mao shirt
  • Only & Sons onscaiden ls solid linen mao shirt
  • Only & Sons onscaiden ls solid linen mao shirt
  • Only & Sons onscaiden ls solid linen mao shirt
  • Only & Sons onscaiden ls solid linen mao shirt
  • Only & Sons onscaiden ls solid linen mao shirt
ONSCAIDEN LS SOLID LINEN MAO SHIRT 22019173 ChinchillaONSCAIDEN LS SOLID LINEN MAO SHIRT 22019173 ChinchillaONSCAIDEN LS SOLID LINEN MAO SHIRT 22019173 ChinchillaONSCAIDEN LS SOLID LINEN MAO SHIRT 22019173 ChinchillaONSCAIDEN LS SOLID LINEN MAO SHIRT 22019173 ChinchillaONSCAIDEN LS SOLID LINEN MAO SHIRT 22019173 ChinchillaONSCAIDEN LS SOLID LINEN MAO SHIRT 22019173 Chinchilla
Only & sons
31,9939,99
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

ONSCAIDEN LS SOLID LINEN MAO SHIRT 22019173 Chinchilla

Merk Only & sons
Bestelcode 15005126
Fabrikantcode onscaiden ls solid linen mao shirt 22019173
Kleur grijs
Materiaal 55% bci katoen, 45% linnen
Hals Ronde hals
Productgroep Overhemden
Pasvorm Regular
Patroon Gemeleerd
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw

Wasvoorschrift

Machinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerijWarm strijken max 150°c
Maat XS 5714921941377
Maat S 5714921941384
Maat M 5714921941391
Maat L 5714921941407
Maat XL 5714921941414
Maat XXL 5714921941421
  • Replay
  • Tom Tailor
  • Alan Red
  • Cast Iron
  • NZA
  • BlueFields
  • Jack & Jones
  • Twinlife
  • Ballin
  • Vanguard
  • Falke
  • Desoto
  • Gabbiano
  • Black Bananas
  • RJ Bodywear
  • PME legend
  • G-Star RAW
  • Le Mans
  • Donders
  • Garcia
  • Gaastra
  • Cars
  • Superdry
  • Lerros
  • Campbell
  • Antony Morato
  • Petrol Industries
  • Bamboo basics
  • Bjorn Borg
  • Kultivate
  • Qubz
  • Matinique
  • Strickie
  • State of Art
  • Pure Path
  • Pure H. Tico
  • Scotch & Soda
  • NO-EXCESS
  • Genti
  • Only & Sons
  • Franklin & Marshall
  • Pierre Cardin

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader