• Gabbiano 334551
  • Gabbiano 334551
  • Gabbiano 334551
  • Gabbiano 334551
  • Gabbiano 334551
  • Gabbiano 334551
OVERHEMD MET KORTE MOUW 334551 972 soft peachOVERHEMD MET KORTE MOUW 334551 972 soft peachOVERHEMD MET KORTE MOUW 334551 972 soft peachOVERHEMD MET KORTE MOUW 334551 972 soft peachOVERHEMD MET KORTE MOUW 334551 972 soft peachOVERHEMD MET KORTE MOUW 334551 972 soft peach
Gabbiano
50,9659,95
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

OVERHEMD MET KORTE MOUW 334551 972 soft peach

Overhemd van Gabbiano met korte mouwen. Dit model heeft een puntkraag en sluit met een rij knopen. Op borsthoogte is het logo van Gabbiano geborduurd.
Merk Gabbiano
Bestelcode 15204552
Fabrikantcode overhemd met korte mouw 334551
Kleur oranje
Materiaal 80% katoen, 15% polyester, 5% viscose
Hals Punt kraag
Productgroep Overhemden
Pasvorm Regular
Zakken Geen
Sluiting Knoop
Voering Geen
Lengte Normaal
Mouwlengte Korte mouw

Wasvoorschrift

Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de droger
Maat S 8697079586638
Maat M 8697079586645
Maat L 8697079586652
Maat XL 8697079586669
Maat XXL 8697079586676
Maat XXXL 8697079586683
  • State of Art
  • RJ Bodywear
  • Gabbiano
  • Genti
  • Replay
  • Desoto
  • Petrol Industries
  • Falke
  • Vanguard
  • Twinlife
  • Cars
  • BlueFields
  • Pure Path
  • Pure H. Tico
  • Alan Red
  • Lerros
  • Franklin & Marshall
  • Cast Iron
  • Tom Tailor
  • Gaastra
  • Bamboo basics
  • Black Bananas
  • Superdry
  • Bjorn Borg
  • NZA
  • Strickie
  • Matinique
  • Campbell
  • Ballin
  • NO-EXCESS
  • Kultivate
  • Antony Morato
  • G-Star RAW
  • Qubz
  • Pierre Cardin
  • Donders
  • PME legend
  • Scotch & Soda
  • Garcia
  • Jack & Jones
  • Le Mans
  • Only & Sons

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader