• Vero Moda vmkerriultra short coated jacket no
  • Vero Moda vmkerriultra short coated jacket no
  • Vero Moda vmkerriultra short coated jacket no
  • Vero Moda vmkerriultra short coated jacket no
  • Vero Moda vmkerriultra short coated jacket no
  • Vero Moda vmkerriultra short coated jacket no
VMKERRIULTRA SHORT COATED JACKET NO 10228728 BlackVMKERRIULTRA SHORT COATED JACKET NO 10228728 BlackVMKERRIULTRA SHORT COATED JACKET NO 10228728 BlackVMKERRIULTRA SHORT COATED JACKET NO 10228728 BlackVMKERRIULTRA SHORT COATED JACKET NO 10228728 BlackVMKERRIULTRA SHORT COATED JACKET NO 10228728 Black

Dit artikel is alleen online te koop.

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

VMKERRIULTRA SHORT COATED JACKET NO 10228728 Black

Fijne imitatielederen jas van Vero Moda. Deze jas is vervaardigd in een korter model. Hij heeft iets een asymmetrische rits en ritszakken.
Merk Vero moda
Bestelcode 30002386
Fabrikantcode vmkerriultra short coated jacket no 10228728
Kleur zwart
Materiaal 50% polyester, 50% viscose
Hals Punt kraag
Productgroep Jassen
Pasvorm Slim Fit
Zakken Ritszakken
Patroon Imitatieleer
Sluiting Rits
Lengte Kort
Mouwlengte Lange mouw
Maat XS 5714505347656
Maat S 5714505347663
Maat M 5714505347670
Maat L 5714505347687
Maat XL 5714505347694
Maat XXL 5714505564480
  • Cars
  • I-coni-K
  • Peppercorn
  • Typical Jill
  • JJXX
  • Vila
  • Steamery
  • Jacqueline de Yong
  • Aime Balance
  • Juffrouw Jansen
  • NED
  • AndCo Woman
  • Reset
  • Rouge Vila
  • Only Play
  • Aaiko
  • Maicazz
  • Dnm pure
  • Only Carmakoma
  • Pieces
  • Circle of Trust
  • Mama-Licious
  • Bamboo basics
  • Zizo
  • LTB
  • Red Button
  • Kaffe
  • Falke
  • Replay
  • Ivy Beau
  • Freequent
  • IZ NAIZ
  • Ichi
  • Zoso
  • FOS Amsterdam
  • Geisha
  • dfns
  • Garcia
  • Freebird
  • The Jogg Concept
  • Minus
  • Zusss
  • Lofty Manner
  • Object
  • Only
  • Fluresk
  • Refined Department
  • Sarlini
  • Harper & Yve
  • Lady Day
  • Mac
  • SisterS point
  • Soultouch
  • LolaLiza
  • Noisy may
  • Vero Moda
  • Ydence
  • Raizzed
  • Superdry
  • Studio Amaya

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader