Koningsdag
  • Vanguard crewneck slub jersey
  • Vanguard crewneck slub jersey
  • Vanguard crewneck slub jersey
  • Vanguard crewneck slub jersey
  • Vanguard crewneck slub jersey
  • Vanguard crewneck slub jersey
  • Vanguard crewneck slub jersey
Koningsdag
CREWNECK SLUB JERSEY VTSS2304560 2063CREWNECK SLUB JERSEY VTSS2304560 2063CREWNECK SLUB JERSEY VTSS2304560 2063CREWNECK SLUB JERSEY VTSS2304560 2063CREWNECK SLUB JERSEY VTSS2304560 2063CREWNECK SLUB JERSEY VTSS2304560 2063CREWNECK SLUB JERSEY VTSS2304560 2063
Vanguard
39,9949,99
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

CREWNECK SLUB JERSEY VTSS2304560 2063

Luchtig T-shirt van Vanguard met horizontale strepen. Dit model heeft een ronde hals en korte mouwen.
Merk Vanguard
Bestelcode 10123437
Fabrikantcode crewneck slub jersey vtss2304560
Kleur oranje
Materiaal 100% katoen
Hals Ronde hals
Productgroep T-shirts
Pasvorm Regular
Zakken Geen
Patroon Streep
Voering Geen
Lengte Normaal
Mouwlengte Korte mouw

Wasvoorschrift

Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat S 8720672229340
Maat M 8720672229357
Maat L 8720672229364
Maat XL 8720672229371
Maat XXL 8720672229388
Maat XXXL 8720672229395
  • Desoto
  • Jack & Jones
  • NO-EXCESS
  • Cars
  • Replay
  • State of Art
  • PME legend
  • Antony Morato
  • Alan Red
  • Scotch & Soda
  • Bamboo basics
  • Campbell
  • Vanguard
  • Gabbiano
  • Twinlife
  • Superdry
  • Gaastra
  • Kultivate
  • Pure Path
  • Genti
  • Tom Tailor
  • Pure H. Tico
  • Black Bananas
  • Falke
  • Qubz
  • G-Star RAW
  • Lerros
  • Cast Iron
  • Petrol Industries
  • Ballin
  • Strickie
  • BlueFields
  • Bjorn Borg
  • Pierre Cardin
  • Matinique
  • Garcia
  • Only & Sons
  • Franklin & Marshall
  • RJ Bodywear
  • Donders
  • NZA

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader