• Pure Path 24010301 hoodie with print
  • Pure Path 24010301 hoodie with print
  • Pure Path 24010301 hoodie with print
  • Pure Path 24010301 hoodie with print
  • Pure Path 24010301 hoodie with print
  • Pure Path 24010301 hoodie with print
  • Pure Path 24010301 hoodie with print
HOODIE WITH PRINT 24010301 49 BROWNHOODIE WITH PRINT 24010301 49 BROWNHOODIE WITH PRINT 24010301 49 BROWNHOODIE WITH PRINT 24010301 49 BROWNHOODIE WITH PRINT 24010301 49 BROWNHOODIE WITH PRINT 24010301 49 BROWNHOODIE WITH PRINT 24010301 49 BROWN
Pure path
63,9979,99
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

HOODIE WITH PRINT 24010301 49 BROWN

Fijne sweater van Pure Path met een geborstelde binnenkant. Dit model heeft een capuchon met een tunnelkoord. De onderkant en de lange mouwen zijn afgewerkt met een ribgebreide boord. Op borsthoogte en de rug is het logo van Pure Path geplaatst. De sweater heeft een kangoeroezak aan de voorkant.
Merk Pure path
Model sweater
Bestelcode 20307297
Fabrikantcode hoodie with print 24010301
Kleur bruin
Materiaal 70% katoen, 30% polyester
Hals Capuchon
Productgroep Sweaters
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Patroon Grafisch
Voering Geen
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw

Wasvoorschrift

Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°cNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 8719263609685
Maat S 8719263609692
Maat M 8719263609708
Maat L 8719263609715
Maat XL 8719263609722
Maat XXL 8719263609739
  • Campbell
  • RJ Bodywear
  • Replay
  • Cars
  • Ballin
  • Qubz
  • Bamboo basics
  • Tom Tailor
  • State of Art
  • Vanguard
  • Pure Path
  • Scotch & Soda
  • Falke
  • PME legend
  • Matinique
  • Only & Sons
  • Alan Red
  • Gaastra
  • NO-EXCESS
  • Petrol Industries
  • Donders
  • Gabbiano
  • Jack & Jones
  • Lerros
  • Le Mans
  • Twinlife
  • Kultivate
  • Superdry
  • Bjorn Borg
  • Strickie
  • Cast Iron
  • Pierre Cardin
  • Black Bananas
  • NZA
  • Desoto
  • Garcia
  • Genti
  • Franklin & Marshall
  • Antony Morato
  • Pure H. Tico
  • G-Star RAW
  • BlueFields

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader