• PME legend short sleeve shirt slub check ruby
  • PME legend short sleeve shirt slub check ruby
  • PME legend short sleeve shirt slub check ruby
  • PME legend short sleeve shirt slub check ruby
  • PME legend short sleeve shirt slub check ruby
  • PME legend short sleeve shirt slub check ruby
  • PME legend short sleeve shirt slub check ruby
SHORT SLEEVE CHECK SHIRT PSIS2304205 5281SHORT SLEEVE CHECK SHIRT PSIS2304205 5281SHORT SLEEVE CHECK SHIRT PSIS2304205 5281SHORT SLEEVE CHECK SHIRT PSIS2304205 5281SHORT SLEEVE CHECK SHIRT PSIS2304205 5281SHORT SLEEVE CHECK SHIRT PSIS2304205 5281SHORT SLEEVE CHECK SHIRT PSIS2304205 5281
Pme legend
49,0069,99
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

SHORT SLEEVE CHECK SHIRT PSIS2304205 5281

Overhemd van PME Legend met korte mouwen en een puntkraag. Dit geblokte model sluit met knopen.
Merk Pme legend
Bestelcode 10123439
Fabrikantcode short sleeve check shirt psis2304205
Kleur blauw
Materiaal 100% katoen
Hals Punt kraag
Productgroep Overhemden
Pasvorm Regular
Zakken Borstzakken
Patroon Geblokt
Sluiting Knoop
Voering Geen
Lengte Normaal
Mouwlengte Korte mouw

Wasvoorschrift

Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat S 8720672213509
Maat M 8720672213516
Maat L 8720672213523
Maat XL 8720672213530
Maat XXL 8720672213547
Maat XXXL 8720672213554
  • BlueFields
  • Bjorn Borg
  • Franklin & Marshall
  • Petrol Industries
  • Cars
  • Gaastra
  • Lerros
  • Tom Tailor
  • Jack & Jones
  • Alan Red
  • State of Art
  • NZA
  • RJ Bodywear
  • Campbell
  • Twinlife
  • Gabbiano
  • Antony Morato
  • Superdry
  • Replay
  • NO-EXCESS
  • Matinique
  • Scotch & Soda
  • Kultivate
  • Vanguard
  • Black Bananas
  • Pure H. Tico
  • Pierre Cardin
  • Genti
  • Desoto
  • Strickie
  • Falke
  • Donders
  • Bamboo basics
  • Pure Path
  • PME legend
  • Only & Sons
  • Ballin
  • Garcia
  • G-Star RAW
  • Qubz
  • Cast Iron

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader