• PME legend semi long jacket futurer 2.0 mech
  • PME legend semi long jacket futurer 2.0 mech
  • PME legend semi long jacket futurer 2.0 mech
  • PME legend semi long jacket futurer 2.0 mech
  • PME legend semi long jacket futurer 2.0 mech
  • PME legend semi long jacket futurer 2.0 mech
FUTURER 2 0 PJA2302109 8039FUTURER 2 0 PJA2302109 8039FUTURER 2 0 PJA2302109 8039FUTURER 2 0 PJA2302109 8039FUTURER 2 0 PJA2302109 8039FUTURER 2 0 PJA2302109 8039
Pme legend
149,99199,99
Maat kiezen

Recent kochten 12 andere klanten dit artikel ook. Bestel snel!

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

FUTURER 2 0 PJA2302109 8039

Zomerjas van PME Legend geinspireerd op de authentieke US Military field jacket uit 1951. De lange mouwen hebben manchetten met een drukknoop. Op de linkermouw is het logo van PME Legend geplaatst. Dit waterafstotende model heeft een highneckkraag en een ritssluiting met een flap met drukknopen. De Futurer heeft een klepzak en een ritszak op borsthoogte, twee klepzakken aan de voorkant met steekzakken eronder en een binnenzak met een rits.
Merk Pme legend
Bestelcode 30006204
Fabrikantcode futurer 2 0 pja2302109
Kleur groen
Materiaal 68% katoen, 32% nylon
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Borstzakken
Sluiting Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw

Wasvoorschrift

Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de droger
Maat S 8720672164597
Maat M 8720672164603
Maat L 8720672164610
Maat XL 8720672164627
Maat XXL 8720672164634
Maat XXXL 8720672164641
  • Replay
  • Donders
  • Twinlife
  • NO-EXCESS
  • Genti
  • Petrol Industries
  • Strickie
  • NZA
  • Vanguard
  • State of Art
  • Pierre Cardin
  • PME legend
  • Bjorn Borg
  • G-Star RAW
  • Pure H. Tico
  • Lerros
  • Campbell
  • Antony Morato
  • Gaastra
  • Matinique
  • Ballin
  • Kultivate
  • Only & Sons
  • Bamboo basics
  • RJ Bodywear
  • Falke
  • Qubz
  • BlueFields
  • Pure Path
  • Garcia
  • Gabbiano
  • Desoto
  • Superdry
  • Alan Red
  • Cars
  • Black Bananas
  • Franklin & Marshall
  • Tom Tailor
  • Scotch & Soda
  • Jack & Jones
  • Cast Iron

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader