• Only onlrica life l/s pullover knt noos
  • Only onlrica life l/s pullover knt noos
  • Only onlrica life l/s pullover knt noos
  • Only onlrica life l/s pullover knt noos
  • Only onlrica life l/s pullover knt noos
  • Only onlrica life l/s pullover knt noos
  • Only onlrica life l/s pullover knt noos
ONLRICA LIFE L/S PULLOVER KNT NOOS 15204279 BirchONLRICA LIFE L/S PULLOVER KNT NOOS 15204279 BirchONLRICA LIFE L/S PULLOVER KNT NOOS 15204279 BirchONLRICA LIFE L/S PULLOVER KNT NOOS 15204279 BirchONLRICA LIFE L/S PULLOVER KNT NOOS 15204279 BirchONLRICA LIFE L/S PULLOVER KNT NOOS 15204279 BirchONLRICA LIFE L/S PULLOVER KNT NOOS 15204279 Birch
Only
21,2424,99
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

ONLRICA LIFE L/S PULLOVER KNT NOOS 15204279 Birch

Trui van Only. Dit item heeft lange mouwen en een ronde hals. De trui is duurzaam en heeft een allover gemeleerd patroon.
Merk Only
Bestelcode 20009624
Fabrikantcode onlrica life l/s pullover knt noos 15204279
Kleur ecru
Materiaal 50% gerecycled polyester, 43% polyester, 4% nylon, 3% elastan
Hals Ronde hals
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Zakken Geen
Patroon Gemeleerd
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw

Wasvoorschrift

Alleen liggend drogenLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715107004961
Maat S 5715107004978
Maat M 5715107004985
Maat L 5715107004992
Maat XL 5715107005005
Maat XXL 5715107019460
  • Steamery
  • Only Play
  • Mama-Licious
  • Aime Balance
  • Harper & Yve
  • Peppercorn
  • IZ NAIZ
  • Vila
  • I-coni-K
  • Ydence
  • Aaiko
  • dfns
  • Bamboo basics
  • Sarlini
  • Reset
  • Pieces
  • JJXX
  • Ichi
  • Geisha
  • Vero Moda
  • LolaLiza
  • Raizzed
  • Noisy may
  • SisterS point
  • Kaffe
  • Zusss
  • Ivy Beau
  • Superdry
  • Zizo
  • Freequent
  • Cars
  • Circle of Trust
  • Red Button
  • Fluresk
  • Zoso
  • Studio Amaya
  • Lofty Manner
  • Freebird
  • Soultouch
  • Only Carmakoma
  • Mac
  • Object
  • Lady Day
  • Jacqueline de Yong
  • The Jogg Concept
  • Replay
  • Refined Department
  • Minus
  • NED
  • Garcia
  • LTB
  • Maicazz
  • Falke
  • Rouge Vila
  • AndCo Woman
  • Dnm pure
  • Only
  • Typical Jill
  • FOS Amsterdam
  • Juffrouw Jansen

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader