• Jacqueline de Yong jdysun evelyn 3/4 o-neck slit pull
  • Jacqueline de Yong jdysun evelyn 3/4 o-neck slit pull
JDYSUN EVELYN 3/4 O-NECK SLIT PULL 15325050 TapiocaJDYSUN EVELYN 3/4 O-NECK SLIT PULL 15325050 Tapioca
Jacqueline de yong
26,99
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

JDYSUN EVELYN 3/4 O-NECK SLIT PULL 15325050 Tapioca

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 20014207
Fabrikantcode jdysun evelyn 3/4 o-neck slit pull 15325050
Kleur beige
Materiaal 100% acryl
Hals Ronde hals
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Ajour
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Alleen liggend drogenLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715603528527
Maat S 5715516061128
Maat M 5715516061135
Maat L 5715603537598
Maat XL 5715603537604
Maat XXL 5715603537611
  • Jacqueline de Yong
  • Minus
  • Juffrouw Jansen
  • Falke
  • Raizzed
  • Only
  • Red Button
  • The Jogg Concept
  • Zizo
  • Lady Day
  • Sarlini
  • Fluresk
  • I-coni-K
  • Only Play
  • Maicazz
  • Garcia
  • dfns
  • Peppercorn
  • Pieces
  • Reset
  • Object
  • Freequent
  • Aaiko
  • NED
  • Lofty Manner
  • Bamboo basics
  • Typical Jill
  • Vila
  • Harper & Yve
  • Esprit
  • Vero Moda
  • Rouge Vila
  • Dnm pure
  • Geisha
  • IZ NAIZ
  • Mama-Licious
  • Kaffe
  • Ichi
  • Zusss
  • Superdry
  • Zoso
  • Ydence
  • LolaLiza
  • Refined Department
  • Ivy Beau
  • JJXX
  • Aime Balance
  • FOS Amsterdam
  • Replay
  • AndCo Woman
  • SisterS point
  • Circle of Trust
  • Noisy may
  • LTB
  • Studio Amaya
  • Freebird
  • Steamery
  • EsQualo
  • Mac
  • Only Carmakoma
  • Cars
  • Soultouch

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader