• Jacqueline de Yong jdynew sun 3/4 cropped pullover knt
  • Jacqueline de Yong jdynew sun 3/4 cropped pullover knt
  • Jacqueline de Yong jdynew sun 3/4 cropped pullover knt
  • Jacqueline de Yong jdynew sun 3/4 cropped pullover knt
  • Jacqueline de Yong jdynew sun 3/4 cropped pullover knt
  • Jacqueline de Yong jdynew sun 3/4 cropped pullover knt
  • Jacqueline de Yong jdynew sun 3/4 cropped pullover knt
JDYNEW SUN 3/4 CROPPED PULLOVER KNT 15212788 TapiocaJDYNEW SUN 3/4 CROPPED PULLOVER KNT 15212788 TapiocaJDYNEW SUN 3/4 CROPPED PULLOVER KNT 15212788 TapiocaJDYNEW SUN 3/4 CROPPED PULLOVER KNT 15212788 TapiocaJDYNEW SUN 3/4 CROPPED PULLOVER KNT 15212788 TapiocaJDYNEW SUN 3/4 CROPPED PULLOVER KNT 15212788 TapiocaJDYNEW SUN 3/4 CROPPED PULLOVER KNT 15212788 Tapioca
Jacqueline de yong
19,9924,99
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

JDYNEW SUN 3/4 CROPPED PULLOVER KNT 15212788 Tapioca

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 20005423
Fabrikantcode jdynew sun 3/4 cropped pullover knt 15212788
Kleur beige
Materiaal 100% acryl
Hals V-hals
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Ajour
Voering Geen
Lengte Kort
Mouwlengte 3/4 mouw

Wasvoorschrift

Alleen liggend drogenLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5714912654187
Maat S 5714912654217
Maat M 5714912654194
Maat L 5714912654200
Maat XL 5714912654279
Maat XXL 5714916471391
  • Els 07-05-20244 / 5mooie kleur, goede pasvorm
  • Rouge Vila
  • Steamery
  • Reset
  • JJXX
  • Freequent
  • Soultouch
  • Sarlini
  • Dnm pure
  • Only Play
  • Ydence
  • Ivy Beau
  • Bamboo basics
  • Minus
  • Falke
  • Cars
  • Freebird
  • Peppercorn
  • Noisy may
  • Harper & Yve
  • Pieces
  • FOS Amsterdam
  • Replay
  • Aime Balance
  • EsQualo
  • Superdry
  • Vero Moda
  • Mac
  • Refined Department
  • Lofty Manner
  • Vila
  • IZ NAIZ
  • Zoso
  • Circle of Trust
  • Geisha
  • Garcia
  • Zusss
  • Lady Day
  • LTB
  • Kaffe
  • Maicazz
  • NED
  • Jacqueline de Yong
  • Studio Amaya
  • Object
  • Zizo
  • Aaiko
  • Typical Jill
  • dfns
  • Only
  • Fluresk
  • AndCo Woman
  • Only Carmakoma
  • Red Button
  • Mama-Licious
  • Juffrouw Jansen
  • The Jogg Concept
  • SisterS point
  • Ichi
  • I-coni-K
  • Raizzed
  • LolaLiza
loader