Web only
  • Geisha blazer
  • Geisha blazer
  • Geisha blazer
  • Geisha blazer
  • Geisha blazer
  • Geisha blazer
  • Geisha blazer
Web only
BLAZER 45051 32 LimeBLAZER 45051 32 LimeBLAZER 45051 32 LimeBLAZER 45051 32 LimeBLAZER 45051 32 LimeBLAZER 45051 32 LimeBLAZER 45051 32 Lime
Geisha
111,99139,99
Maat kiezen

Dit artikel is alleen online te koop.

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

BLAZER 45051 32 Lime

Opvallende blazer van Geisha met een polyester voering. Dit model heeft een reverskraag en sluit met een rij knopen. De blazer heeft twee paspelzakken aan de voorkant en lange mouwen.
Merk Geisha
Bestelcode 25001811
Fabrikantcode blazer 45051 32
Kleur groen
Materiaal 91% polyester, 9% elastan
Hals Revers kraag
Productgroep Blazers
Pasvorm Regular
Zakken Paspelzakken
Sluiting Knoop
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw

Wasvoorschrift

Lauw strijken max 110°cNiet blekenNiet in de drogerNiet wassenStomerij
Maat XS 8720833177213
Maat S 8720833152616
Maat M 8720833177220
Maat L 8720833177237
Maat XL 8720833177244
Maat XXL 8720833177251
  • Zoso
  • Aime Balance
  • Mama-Licious
  • Noisy may
  • Ydence
  • Juffrouw Jansen
  • Jacqueline de Yong
  • Vero Moda
  • Maicazz
  • Bamboo basics
  • Vila
  • Replay
  • Peppercorn
  • Only Carmakoma
  • NED
  • Sarlini
  • Garcia
  • Circle of Trust
  • Harper & Yve
  • Superdry
  • Zusss
  • Typical Jill
  • Zizo
  • Ichi
  • Rouge Vila
  • Steamery
  • Falke
  • Ivy Beau
  • SisterS point
  • Freebird
  • Lady Day
  • FOS Amsterdam
  • Kaffe
  • Cars
  • Raizzed
  • Reset
  • I-coni-K
  • dfns
  • Geisha
  • Freequent
  • Only Play
  • LolaLiza
  • Mac
  • Aaiko
  • LTB
  • JJXX
  • Soultouch
  • Dnm pure
  • Studio Amaya
  • AndCo Woman
  • Refined Department
  • Object
  • Minus
  • Only
  • The Jogg Concept
  • Pieces
  • IZ NAIZ
  • Red Button
  • Fluresk
  • Lofty Manner

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader