Web only
  • Geisha skirt
  • Geisha skirt
Web only
DENIM ROK 46300 10 Stonebleach denimDENIM ROK 46300 10 Stonebleach denim
Geisha
89,99
Maat kiezen

Dit artikel is alleen online te koop.

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

DENIM ROK 46300 10 Stonebleach denim

Denim rok van Geisha. Dit item is voorzien van steekzakken en kontzakken en sluit met een knoop - rits combinatie. De rok wordt geleverd met een goudkleurige hanger voorzien van een stoffen accessoire. De totale lengte van de rok is 77 cm bij maat S/36 met een split van 36 cm.
Merk Geisha
Bestelcode 40005097
Fabrikantcode denim rok 46300 10
Kleur blauw
Materiaal 87% katoen, 12% polyester, 1% elastan
Wassing Used washed
Productgroep Rokken
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Knoop/Rits
Lengte 7/8
Taille Regular waist

Wasvoorschrift

Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 8720833231168
Maat S 8720833216349
Maat M 8720833231175
Maat L 8720833231182
Maat XL 8720833231199
Maat XXL 8720833231205
  • Studio Amaya
  • Reset
  • Vero Moda
  • Freequent
  • NED
  • Ivy Beau
  • Geisha
  • Fluresk
  • Bamboo basics
  • Refined Department
  • Mama-Licious
  • Replay
  • Lady Day
  • Noisy may
  • Only Carmakoma
  • Circle of Trust
  • JJXX
  • Soultouch
  • AndCo Woman
  • Freebird
  • Raizzed
  • Peppercorn
  • Harper & Yve
  • Zoso
  • Aaiko
  • Only Play
  • Sarlini
  • Typical Jill
  • Red Button
  • Aime Balance
  • Pieces
  • Jacqueline de Yong
  • LTB
  • IZ NAIZ
  • Steamery
  • Zizo
  • FOS Amsterdam
  • Cars
  • EsQualo
  • Ichi
  • The Jogg Concept
  • Zusss
  • Mac
  • Maicazz
  • Juffrouw Jansen
  • SisterS point
  • dfns
  • Rouge Vila
  • LolaLiza
  • Dnm pure
  • Superdry
  • Only
  • Ydence
  • Falke
  • Garcia
  • I-coni-K
  • Object
  • Minus
  • Vila
  • Lofty Manner
  • Kaffe

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader