• Gabbiano 154529
  • Gabbiano 154529
  • Gabbiano 154529
  • Gabbiano 154529
  • Gabbiano 154529
  • Gabbiano 154529
  • Gabbiano 154529
T SHIRT MET ALLOVER PRINT 154529 101 whiteT SHIRT MET ALLOVER PRINT 154529 101 whiteT SHIRT MET ALLOVER PRINT 154529 101 whiteT SHIRT MET ALLOVER PRINT 154529 101 whiteT SHIRT MET ALLOVER PRINT 154529 101 whiteT SHIRT MET ALLOVER PRINT 154529 101 whiteT SHIRT MET ALLOVER PRINT 154529 101 white
Gabbiano
39,95
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

T SHIRT MET ALLOVER PRINT 154529 101 white

T-shirt van Gabbiano met een allover grafisch patroon. Dit model heeft een ronde hals en korte mouwen.
Merk Gabbiano
Bestelcode 10123679
Fabrikantcode t shirt met allover print 154529
Kleur wit
Materiaal 100% katoen
Hals Ronde hals
Productgroep T-shirts
Pasvorm Regular
Zakken Geen
Patroon Grafisch
Voering Geen
Lengte Normaal
Mouwlengte Korte mouw

Wasvoorschrift

Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de droger
Maat S 8697079581800
Maat M 8697079581817
Maat L 8697079581824
Maat XL 8697079581831
Maat XXL 8697079581848
Maat XXXL 8697079581855
  • Bjorn Borg
  • Jack & Jones
  • Tom Tailor
  • Qubz
  • Replay
  • BlueFields
  • State of Art
  • Campbell
  • Alan Red
  • Black Bananas
  • Le Mans
  • Antony Morato
  • Donders
  • Pure Path
  • Twinlife
  • NO-EXCESS
  • Only & Sons
  • Pierre Cardin
  • Lerros
  • Gaastra
  • Strickie
  • Pure H. Tico
  • PME legend
  • Scotch & Soda
  • Kultivate
  • RJ Bodywear
  • Ballin
  • Cars
  • Falke
  • Vanguard
  • Superdry
  • Garcia
  • Cast Iron
  • Petrol Industries
  • Bamboo basics
  • G-Star RAW
  • Desoto
  • Franklin & Marshall
  • Gabbiano
  • Genti
  • NZA
  • Matinique

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader