• Gabbiano 154519
  • Gabbiano 154519
  • Gabbiano 154519
  • Gabbiano 154519
  • Gabbiano 154519
  • Gabbiano 154519
  • Gabbiano 154519
T SHIRT 154519 Black CoffeeT SHIRT 154519 Black CoffeeT SHIRT 154519 Black CoffeeT SHIRT 154519 Black CoffeeT SHIRT 154519 Black CoffeeT SHIRT 154519 Black CoffeeT SHIRT 154519 Black Coffee
Gabbiano
39,95
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

T SHIRT 154519 Black Coffee

T-shirt van Gabbiano met een allover bloemenpatroon. Dit model heeft een ronde hals en korte mouwen. Op borsthoogte is het logo van Gabbiano geplaatst.
Merk Gabbiano
Bestelcode 10123673
Fabrikantcode t shirt 154519
Kleur bruin
Materiaal 100% katoen
Hals Ronde hals
Productgroep T-shirts
Pasvorm Regular
Zakken Geen
Patroon Bloemen
Voering Geen
Lengte Normaal
Mouwlengte Korte mouw

Wasvoorschrift

Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de droger
Maat S 8697079581442
Maat M 8697079581459
Maat L 8697079581466
Maat XL 8697079581473
Maat XXL 8697079581480
Maat XXXL 8697079581497
  • Alan Red
  • NO-EXCESS
  • Garcia
  • Matinique
  • Petrol Industries
  • Gaastra
  • Genti
  • Scotch & Soda
  • G-Star RAW
  • Pure Path
  • NZA
  • Pure H. Tico
  • Donders
  • Pierre Cardin
  • Gabbiano
  • Vanguard
  • Bjorn Borg
  • Jack & Jones
  • Antony Morato
  • Lerros
  • Only & Sons
  • Cars
  • Superdry
  • Replay
  • Twinlife
  • Cast Iron
  • Black Bananas
  • Falke
  • Bamboo basics
  • Strickie
  • Qubz
  • State of Art
  • Franklin & Marshall
  • Desoto
  • PME legend
  • Kultivate
  • RJ Bodywear
  • BlueFields
  • Tom Tailor
  • Campbell
  • Ballin

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader