DEZE WEEK!
  • Gabbiano 154570
  • Gabbiano 154570
  • Gabbiano 154570
  • Gabbiano 154570
  • Gabbiano 154570
  • Gabbiano 154570
DEZE WEEK!
KNIT T SHIRT MET STRUCTUUR 154570 972 soft peachKNIT T SHIRT MET STRUCTUUR 154570 972 soft peachKNIT T SHIRT MET STRUCTUUR 154570 972 soft peachKNIT T SHIRT MET STRUCTUUR 154570 972 soft peachKNIT T SHIRT MET STRUCTUUR 154570 972 soft peachKNIT T SHIRT MET STRUCTUUR 154570 972 soft peach
Gabbiano
39,9649,95
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

KNIT T SHIRT MET STRUCTUUR 154570 972 soft peach

Fijngebreid T-shirt van Gabbiano met een zigzag patroon. Dit model heeft een ronde hals en korte mouwen. Het T-shirt is afgewerkt met een ribgebreide boord.
Merk Gabbiano
Bestelcode 10123691
Fabrikantcode knit t shirt met structuur 154570
Kleur oranje
Materiaal 70% viscose, 30% polyester
Hals Ronde hals
Productgroep T-shirts
Pasvorm Regular
Zakken Geen
Patroon Zigzag
Voering Geen
Lengte Normaal
Mouwlengte Korte mouw

Wasvoorschrift

Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de droger
Maat S 8697079582586
Maat M 8697079582593
Maat L 8697079582609
Maat XL 8697079582616
Maat XXL 8697079582623
Maat XXXL 8697079582630
  • Bamboo basics
  • Vanguard
  • Genti
  • Le Mans
  • Pierre Cardin
  • Gaastra
  • NO-EXCESS
  • Kultivate
  • Replay
  • Twinlife
  • Black Bananas
  • Lerros
  • Franklin & Marshall
  • Garcia
  • Cars
  • Donders
  • Antony Morato
  • Petrol Industries
  • BlueFields
  • Pure H. Tico
  • Tom Tailor
  • Only & Sons
  • Alan Red
  • Strickie
  • Matinique
  • Jack & Jones
  • Campbell
  • PME legend
  • Scotch & Soda
  • State of Art
  • Superdry
  • Falke
  • NZA
  • G-Star RAW
  • Cast Iron
  • Gabbiano
  • Qubz
  • RJ Bodywear
  • Ballin
  • Bjorn Borg
  • Desoto
  • Pure Path

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader