• Gabbiano 334546
  • Gabbiano 334546
  • Gabbiano 334546
  • Gabbiano 334546
OVERHEMD MET OPEN KRAAG 334546 301 NavyOVERHEMD MET OPEN KRAAG 334546 301 NavyOVERHEMD MET OPEN KRAAG 334546 301 NavyOVERHEMD MET OPEN KRAAG 334546 301 Navy
Gabbiano
59,95
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

OVERHEMD MET OPEN KRAAG 334546 301 Navy

Overhemd van Gabbiano met korte mouwen en een puntkraag. Dit model heeft een allover bloemenpatroon en sluit met knopen.
Merk Gabbiano
Bestelcode 15204544
Fabrikantcode overhemd met open kraag 334546
Kleur blauw
Materiaal 95% katoen, 5% polyester
Hals Punt kraag
Productgroep Overhemden
Pasvorm Regular
Patroon Bloemen
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Korte mouw

Wasvoorschrift

Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de droger
Maat S 8697079586034
Maat M 8697079586041
Maat L 8697079586058
Maat XL 8697079586065
Maat XXL 8697079586072
Maat XXXL 8697079586089
  • G-Star RAW
  • Campbell
  • Franklin & Marshall
  • Falke
  • Desoto
  • Replay
  • Garcia
  • Pure H. Tico
  • Alan Red
  • NO-EXCESS
  • BlueFields
  • Qubz
  • Petrol Industries
  • Vanguard
  • Kultivate
  • Tom Tailor
  • Bamboo basics
  • Black Bananas
  • Gabbiano
  • RJ Bodywear
  • Jack & Jones
  • Antony Morato
  • Genti
  • Pure Path
  • Cars
  • Bjorn Borg
  • Le Mans
  • Strickie
  • State of Art
  • Cast Iron
  • NZA
  • Gaastra
  • Lerros
  • Matinique
  • Only & Sons
  • Ballin
  • Superdry
  • PME legend
  • Donders
  • Twinlife
  • Scotch & Soda
  • Pierre Cardin

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader