• Gabbiano 334224
  • Gabbiano 334224
  • Gabbiano 334224
  • Gabbiano 334224
  • Gabbiano 334224
  • Gabbiano 334224
  • Gabbiano 334224
OVERHEMD MET GRAFISCHE PRINT 334224 301 navyOVERHEMD MET GRAFISCHE PRINT 334224 301 navyOVERHEMD MET GRAFISCHE PRINT 334224 301 navyOVERHEMD MET GRAFISCHE PRINT 334224 301 navyOVERHEMD MET GRAFISCHE PRINT 334224 301 navyOVERHEMD MET GRAFISCHE PRINT 334224 301 navyOVERHEMD MET GRAFISCHE PRINT 334224 301 navy
Gabbiano
52,4569,95
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

OVERHEMD MET GRAFISCHE PRINT 334224 301 navy

Overhemd van Gabbiano met lange mouwen en een puntkraag. Dit model heeft een allover grafisch patroon en sluit met knopen.
Merk Gabbiano
Bestelcode 15204368
Fabrikantcode overhemd met grafische print 334224
Kleur blauw
Materiaal 100% katoen
Hals Punt kraag
Productgroep Overhemden
Pasvorm Regular
Patroon Grafisch
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw

Wasvoorschrift

Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de droger
Maat S 8697079579081
Maat M 8697079579098
Maat L 8697079579104
Maat XL 8697079579111
Maat XXL 8697079579128
Maat XXXL 8697079579135
  • Vanguard
  • Lerros
  • Ballin
  • Kultivate
  • Gaastra
  • Desoto
  • G-Star RAW
  • Tom Tailor
  • Franklin & Marshall
  • Alan Red
  • Pure Path
  • State of Art
  • NO-EXCESS
  • RJ Bodywear
  • Cars
  • Bamboo basics
  • Donders
  • Bjorn Borg
  • Antony Morato
  • Petrol Industries
  • Genti
  • Only & Sons
  • Garcia
  • Campbell
  • Replay
  • Superdry
  • Qubz
  • Pure H. Tico
  • Matinique
  • Black Bananas
  • Cast Iron
  • Falke
  • Pierre Cardin
  • PME legend
  • Gabbiano
  • Scotch & Soda
  • BlueFields
  • Twinlife
  • NZA
  • Strickie
  • Jack & Jones

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader