• Desoto kent 21028
  • Desoto kent 21028
  • Desoto kent 21028
  • Desoto kent 21028
  • Desoto kent 21028
KENT 21028 SOLID BLACK 081KENT 21028 SOLID BLACK 081KENT 21028 SOLID BLACK 081KENT 21028 SOLID BLACK 081KENT 21028 SOLID BLACK 081
Desoto
79,99
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

KENT 21028 SOLID BLACK 081

Slim fit overhemd van Desoto. De lange mouwen hebben manchetten met knopen. Dit model heeft een puntkraag en sluit met een rij knopen. Door de dunnere en soepele stof heeft dit overhemd een comfortabele pasvorm.

Merk Desoto
Bestelcode 15203396
Fabrikantcode kent 21028
Kleur zwart
Materiaal 100% katoen
Hals Punt kraag
Productgroep Overhemden
Pasvorm Slim Fit
Zakken Geen
Sluiting Knoop
Voering Geen
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw

Wasvoorschrift

Machinewas 40°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerijWarm strijken max 150°c
Maat S 4045857559901
Maat M 4045857486252
Maat L 4045857559918
Maat XL 4045857559925
Maat XXL 4045857559932
Maat XXXL 4045857559949
  • Superdry
  • Antony Morato
  • Genti
  • Bjorn Borg
  • Qubz
  • PME legend
  • NO-EXCESS
  • Twinlife
  • Alan Red
  • Gaastra
  • Tom Tailor
  • RJ Bodywear
  • Pure Path
  • Scotch & Soda
  • Ballin
  • Pure H. Tico
  • Donders
  • Garcia
  • NZA
  • G-Star RAW
  • Campbell
  • BlueFields
  • Cars
  • Matinique
  • Vanguard
  • Gabbiano
  • Desoto
  • Pierre Cardin
  • State of Art
  • Only & Sons
  • Falke
  • Le Mans
  • Cast Iron
  • Bamboo basics
  • Petrol Industries
  • Replay
  • Strickie
  • Jack & Jones
  • Kultivate
  • Franklin & Marshall
  • Lerros
  • Black Bananas

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader