• Ballin 24019301 crewneck with front
  • Ballin 24019301 crewneck with front
  • Ballin 24019301 crewneck with front
  • Ballin 24019301 crewneck with front
  • Ballin 24019301 crewneck with front
CREWNECK WITH FRONT PRINT 24019301 76 FADED GREENCREWNECK WITH FRONT PRINT 24019301 76 FADED GREENCREWNECK WITH FRONT PRINT 24019301 76 FADED GREENCREWNECK WITH FRONT PRINT 24019301 76 FADED GREENCREWNECK WITH FRONT PRINT 24019301 76 FADED GREEN
Ballin
48,9969,99
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

CREWNECK WITH FRONT PRINT 24019301 76 FADED GREEN

Sweater van Ballin Amsterdam met lange mouwen en een ronde hals. Dit model heeft een tekstprint op de voorkant en is afgewerkt met ribgebreide boorden.
Merk Ballin
Model sweater
Bestelcode 20307298
Fabrikantcode crewneck with front print 24019301
Kleur groen
Materiaal 100% organisch katoen
Hals Ronde hals
Productgroep Sweaters
Pasvorm Regular
Patroon Tekst
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw

Wasvoorschrift

Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 8719263596589
Maat S 8719263596596
Maat M 8719263596602
Maat L 8719263596619
Maat XL 8719263596626
Maat XXL 8719263596633
  • Cars
  • Jack & Jones
  • Pure Path
  • Donders
  • RJ Bodywear
  • Gabbiano
  • Replay
  • Bamboo basics
  • Twinlife
  • Only & Sons
  • Gaastra
  • Petrol Industries
  • Cast Iron
  • Le Mans
  • Pure H. Tico
  • Franklin & Marshall
  • Qubz
  • Bjorn Borg
  • G-Star RAW
  • NO-EXCESS
  • Antony Morato
  • Lerros
  • Black Bananas
  • Ballin
  • Garcia
  • Campbell
  • Scotch & Soda
  • Superdry
  • Falke
  • Tom Tailor
  • Vanguard
  • Strickie
  • BlueFields
  • Genti
  • Alan Red
  • Kultivate
  • NZA
  • State of Art
  • PME legend
  • Pierre Cardin
  • Desoto
  • Matinique

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader