Summerdeals
  • Zoso 242 amee coated sleeveless
  • Zoso 242 amee coated sleeveless
Summerdeals
AMEE COATED SLEEVELESS 242 1020 APRICOTAMEE COATED SLEEVELESS 242 1020 APRICOT
Zoso
55,9779,95
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

AMEE COATED SLEEVELESS 242 1020 APRICOT

Merk Zoso
Bestelcode 30102259
Fabrikantcode amee coated sleeveless 242
Kleur oranje
Materiaal 96% katoen, 4% elastan
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Patroon Coating
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Kap mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c anti-kreukNiet blekenNiet in de droger
Maat XS 8720036775360
Maat S 8720036775377
Maat M 8720036775384
Maat L 8720036775391
Maat XL 8720036775407
Maat XXL 8720036775414
  • Only Play
  • Bamboo basics
  • Mac
  • IZ NAIZ
  • Zizo
  • Reset
  • NED
  • Geisha
  • Rouge Vila
  • Cars
  • Vero Moda
  • FOS Amsterdam
  • Ichi
  • Fluresk
  • Superdry
  • I-coni-K
  • Steamery
  • Lady Day
  • Zusss
  • Freebird
  • Minus
  • Garcia
  • Object
  • Maicazz
  • Lofty Manner
  • Soultouch
  • EsQualo
  • Sarlini
  • Typical Jill
  • Refined Department
  • AndCo Woman
  • Dnm pure
  • Freequent
  • Zoso
  • Aime Balance
  • Falke
  • Peppercorn
  • Esprit
  • Aaiko
  • The Jogg Concept
  • Studio Amaya
  • Raizzed
  • Only
  • Circle of Trust
  • dfns
  • Replay
  • LTB
  • Ivy Beau
  • LolaLiza
  • Ydence
  • Juffrouw Jansen
  • Pieces
  • Jacqueline de Yong
  • Red Button
  • Mama-Licious
  • Noisy may
  • Only Carmakoma
  • Kaffe
  • Vila
  • SisterS point
  • JJXX
  • Harper & Yve
loader