• Vila vijuice coat - noos
  • Vila vijuice coat - noos
  • Vila vijuice coat - noos
  • Vila vijuice coat - noos
  • Vila vijuice coat - noos
  • Vila vijuice coat - noos
VIJUICE COAT - NOOS 14060740 BirchVIJUICE COAT - NOOS 14060740 BirchVIJUICE COAT - NOOS 14060740 BirchVIJUICE COAT - NOOS 14060740 BirchVIJUICE COAT - NOOS 14060740 BirchVIJUICE COAT - NOOS 14060740 Birch
Vila
59,4969,99
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

VIJUICE COAT - NOOS 14060740 Birch

Halflange coat van Vila met lange mouwen en een reverskraag. De jas heeft twee steekzakken aan de voorkant en kan zowel open als gesloten gedragen worden door middel van het bijgeleverde strikceintuur.

Merk Vila
Bestelcode 30004873
Fabrikantcode vijuice coat - noos 14060740
Kleur ecru
Materiaal 80% polyester, 10% acryl, 10% viscose
Hals Revers kraag
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Strikkoord
Lengte Halflang
Mouwlengte Lange mouw
Maat XS 5713787587439
Maat S 5713787071198
Maat M 5713787071181
Maat L 5713787587446
Maat XL 5713787587460
Maat XXL 5713787587484
  • FOS Amsterdam
  • Zizo
  • Typical Jill
  • Sarlini
  • Kaffe
  • Cars
  • Fluresk
  • Geisha
  • Zusss
  • Lofty Manner
  • SisterS point
  • Only
  • AndCo Woman
  • NED
  • Dnm pure
  • Pieces
  • Red Button
  • Freequent
  • Peppercorn
  • LolaLiza
  • Lady Day
  • dfns
  • Superdry
  • Maicazz
  • The Jogg Concept
  • Jacqueline de Yong
  • Ichi
  • Aaiko
  • Only Carmakoma
  • Vila
  • JJXX
  • Freebird
  • Aime Balance
  • Replay
  • Refined Department
  • IZ NAIZ
  • Reset
  • Juffrouw Jansen
  • Steamery
  • Circle of Trust
  • Garcia
  • Zoso
  • Only Play
  • Noisy may
  • Object
  • Vero Moda
  • Rouge Vila
  • Ydence
  • Mama-Licious
  • Mac
  • Harper & Yve
  • Raizzed
  • Bamboo basics
  • Minus
  • Falke
  • Ivy Beau
  • I-coni-K
  • LTB
  • Studio Amaya
  • Soultouch

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader