• Vila vichikka lace l/s shirt- noos
  • Vila vichikka lace l/s shirt- noos
  • Vila vichikka lace l/s shirt- noos
  • Vila vichikka lace l/s shirt- noos
  • Vila vichikka lace l/s shirt- noos
  • Vila vichikka lace l/s shirt- noos
  • Vila vichikka lace l/s shirt- noos
VICHIKKA LACE L/S SHIRT- NOOS 14082977 OIL GREENVICHIKKA LACE L/S SHIRT- NOOS 14082977 OIL GREENVICHIKKA LACE L/S SHIRT- NOOS 14082977 OIL GREENVICHIKKA LACE L/S SHIRT- NOOS 14082977 OIL GREENVICHIKKA LACE L/S SHIRT- NOOS 14082977 OIL GREENVICHIKKA LACE L/S SHIRT- NOOS 14082977 OIL GREENVICHIKKA LACE L/S SHIRT- NOOS 14082977 OIL GREEN
Vila
33,9939,99
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

VICHIKKA LACE L/S SHIRT- NOOS 14082977 OIL GREEN

Merk Vila
Bestelcode 10316929
Fabrikantcode vichikka lace l/s shirt- noos 14082977
Kleur groen
Materiaal 95% polyamide, 5% elastan
Hals Ronde hals
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Patroon Kant
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw

Wasvoorschrift

Drogen aan de waslijnLauw strijken max 110°cMachinewas 30°cNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715509788117
Maat S 5715509788124
Maat M 5715509788131
Maat L 5715509788148
Maat XL 5715509788155
Maat XXL 5715359198616
  • Soultouch
  • Sarlini
  • Fluresk
  • Harper & Yve
  • The Jogg Concept
  • Circle of Trust
  • Pieces
  • Freequent
  • Only
  • Zoso
  • Vila
  • Kaffe
  • Zusss
  • Replay
  • LTB
  • Geisha
  • Red Button
  • Aaiko
  • Studio Amaya
  • Jacqueline de Yong
  • Lady Day
  • Noisy may
  • Raizzed
  • Typical Jill
  • Peppercorn
  • Aime Balance
  • Ivy Beau
  • Object
  • Falke
  • dfns
  • Refined Department
  • JJXX
  • Zizo
  • Maicazz
  • Dnm pure
  • Lofty Manner
  • Only Play
  • Freebird
  • Ydence
  • Reset
  • LolaLiza
  • IZ NAIZ
  • I-coni-K
  • NED
  • Minus
  • Only Carmakoma
  • Garcia
  • Vero Moda
  • Steamery
  • Ichi
  • AndCo Woman
  • Rouge Vila
  • Juffrouw Jansen
  • Mama-Licious
  • Mac
  • Cars
  • SisterS point
  • Superdry
  • Bamboo basics
  • FOS Amsterdam

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader