• Vero Moda vmsaba 3/4 v-nck stripe pullover ga
  • Vero Moda vmsaba 3/4 v-nck stripe pullover ga
  • Vero Moda vmsaba 3/4 v-nck stripe pullover ga
  • Vero Moda vmsaba 3/4 v-nck stripe pullover ga
  • Vero Moda vmsaba 3/4 v-nck stripe pullover ga
  • Vero Moda vmsaba 3/4 v-nck stripe pullover ga
VMSABA 3/4 V-NCK STRIPE PULLOVER GA 10300314 Birch/CAYENNEVMSABA 3/4 V-NCK STRIPE PULLOVER GA 10300314 Birch/CAYENNEVMSABA 3/4 V-NCK STRIPE PULLOVER GA 10300314 Birch/CAYENNEVMSABA 3/4 V-NCK STRIPE PULLOVER GA 10300314 Birch/CAYENNEVMSABA 3/4 V-NCK STRIPE PULLOVER GA 10300314 Birch/CAYENNEVMSABA 3/4 V-NCK STRIPE PULLOVER GA 10300314 Birch/CAYENNE
Vero moda
31,4944,99
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

VMSABA 3/4 V-NCK STRIPE PULLOVER GA 10300314 Birch/CAYENNE

Merk Vero moda
Bestelcode 20014578
Fabrikantcode vmsaba 3/4 v-nck stripe pullover ga 10300314
Kleur beige
Materiaal 50% viscose, 28% polyester, 22% nylon
Hals V-hals
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Streep
Lengte Normaal
Mouwlengte 3/4 mouw

Wasvoorschrift

Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715509094447
Maat S 5715509094454
Maat M 5715509094485
Maat L 5715509094461
Maat XL 5715509094478
Maat XXL 5715509094591
  • Harper & Yve
  • FOS Amsterdam
  • Geisha
  • Falke
  • LolaLiza
  • Freebird
  • Soultouch
  • Freequent
  • Zizo
  • Jacqueline de Yong
  • dfns
  • Refined Department
  • Fluresk
  • Only Carmakoma
  • NED
  • Ydence
  • Aime Balance
  • IZ NAIZ
  • Juffrouw Jansen
  • Maicazz
  • Circle of Trust
  • Ivy Beau
  • Aaiko
  • LTB
  • Superdry
  • Minus
  • Mama-Licious
  • SisterS point
  • Only
  • Garcia
  • Ichi
  • Kaffe
  • Mac
  • Only Play
  • Typical Jill
  • Zusss
  • Cars
  • Vila
  • Noisy may
  • JJXX
  • AndCo Woman
  • Lady Day
  • Dnm pure
  • I-coni-K
  • Pieces
  • Vero Moda
  • Lofty Manner
  • Sarlini
  • Studio Amaya
  • Replay
  • Peppercorn
  • Reset
  • The Jogg Concept
  • Object
  • Red Button
  • Zoso
  • Raizzed
  • Bamboo basics
  • Rouge Vila
  • Steamery

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader