• Vero Moda vmlavender sl top vma jrs noos
  • Vero Moda vmlavender sl top vma jrs noos
  • Vero Moda vmlavender sl top vma jrs noos
  • Vero Moda vmlavender sl top vma jrs noos
  • Vero Moda vmlavender sl top vma jrs noos
  • Vero Moda vmlavender sl top vma jrs noos
VMLAVENDER SL TOP VMA JRS NOOS 10275519 BLACKVMLAVENDER SL TOP VMA JRS NOOS 10275519 BLACKVMLAVENDER SL TOP VMA JRS NOOS 10275519 BLACKVMLAVENDER SL TOP VMA JRS NOOS 10275519 BLACKVMLAVENDER SL TOP VMA JRS NOOS 10275519 BLACKVMLAVENDER SL TOP VMA JRS NOOS 10275519 BLACK
Vero moda
13,5916,99
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

VMLAVENDER SL TOP VMA JRS NOOS 10275519 BLACK

Merk Vero moda
Bestelcode 10315842
Fabrikantcode vmlavender sl top vma jrs noos 10275519
Kleur zwart
Materiaal 95% organisch katoen, 5% elastan
Hals Ronde hals
Productgroep Tops
Pasvorm Slim Fit
Patroon Rib
Lengte Normaal
Mouwlengte Mouwloos

Wasvoorschrift

Drogen aan de waslijnDrogen in de schaduwMachinewas 30°c anti-kreukNiet blekenNiet in de drogerNiet stomenWarm strijken max 150°c
Maat XS 5715366899247
Maat S 5715366899254
Maat M 5715366899261
Maat L 5715366899278
Maat XL 5715366899285
Maat XXL 5715366899315
  • NED
  • Minus
  • dfns
  • Sarlini
  • Ichi
  • Freequent
  • Pieces
  • Zusss
  • I-coni-K
  • Maicazz
  • Mama-Licious
  • Harper & Yve
  • Lady Day
  • Typical Jill
  • IZ NAIZ
  • Refined Department
  • Ydence
  • Only Carmakoma
  • JJXX
  • Superdry
  • The Jogg Concept
  • FOS Amsterdam
  • Cars
  • Freebird
  • Reset
  • Garcia
  • AndCo Woman
  • Circle of Trust
  • Red Button
  • LolaLiza
  • Vila
  • Geisha
  • Bamboo basics
  • Zizo
  • Object
  • Peppercorn
  • Ivy Beau
  • Only
  • Dnm pure
  • LTB
  • Soultouch
  • Fluresk
  • Lofty Manner
  • Replay
  • Studio Amaya
  • Mac
  • Falke
  • SisterS point
  • Jacqueline de Yong
  • Noisy may
  • Zoso
  • Rouge Vila
  • Steamery
  • Juffrouw Jansen
  • Vero Moda
  • Only Play
  • EsQualo
  • Raizzed
  • Aime Balance
  • Aaiko
  • Kaffe

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader