• Vero Moda vmdebbie pleat s/l top ga noos
  • Vero Moda vmdebbie pleat s/l top ga noos
  • Vero Moda vmdebbie pleat s/l top ga noos
  • Vero Moda vmdebbie pleat s/l top ga noos
  • Vero Moda vmdebbie pleat s/l top ga noos
  • Vero Moda vmdebbie pleat s/l top ga noos
  • Vero Moda vmdebbie pleat s/l top ga noos
VMDEBBIE PLEAT S/L TOP GA NOOS 10247943 SNOW WHITEVMDEBBIE PLEAT S/L TOP GA NOOS 10247943 SNOW WHITEVMDEBBIE PLEAT S/L TOP GA NOOS 10247943 SNOW WHITEVMDEBBIE PLEAT S/L TOP GA NOOS 10247943 SNOW WHITEVMDEBBIE PLEAT S/L TOP GA NOOS 10247943 SNOW WHITEVMDEBBIE PLEAT S/L TOP GA NOOS 10247943 SNOW WHITEVMDEBBIE PLEAT S/L TOP GA NOOS 10247943 SNOW WHITE
Vero moda
19,9924,99
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

VMDEBBIE PLEAT S/L TOP GA NOOS 10247943 SNOW WHITE

T-shirt van Vero Moda met ajour details. Dit model heeft een ronde hals met een knoopje in de nek en kap mouwen.
Merk Vero moda
Bestelcode 10310508
Fabrikantcode vmdebbie pleat s/l top ga noos 10247943
Kleur ecru
Materiaal 100% livaeco viscose
Hals Ronde hals
Productgroep T-shirts
Pasvorm Regular
Zakken 5-Pocket
Patroon Ajour
Sluiting Knoop
Voering Geen
Lengte Normaal
Mouwlengte Kap mouw
Drogen aan de waslijnLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715100893074
Maat S 5715100883488
Maat M 5715095283423
Maat L 5715100883495
Maat XL 5715100883501
Maat XXL 5715106255647
  • Chantal 04-07-20225 / 5Mooie top,prima pasvorm.
  • Ayse 11-09-20215 / 5Zowel sportief als casueel te dragen lekker soepel vallend stofje
  • Jacqueline de Yong
  • Ichi
  • IZ NAIZ
  • AndCo Woman
  • Zusss
  • Noisy may
  • dfns
  • Juffrouw Jansen
  • Steamery
  • Only Carmakoma
  • Replay
  • Pieces
  • Aime Balance
  • Geisha
  • Bamboo basics
  • Kaffe
  • I-coni-K
  • Soultouch
  • Falke
  • Rouge Vila
  • Only
  • Mac
  • The Jogg Concept
  • Zoso
  • Lady Day
  • Red Button
  • Sarlini
  • Ydence
  • LTB
  • NED
  • FOS Amsterdam
  • Peppercorn
  • Ivy Beau
  • Cars
  • Aaiko
  • Vero Moda
  • Zizo
  • SisterS point
  • Fluresk
  • Lofty Manner
  • Garcia
  • Circle of Trust
  • Harper & Yve
  • Raizzed
  • Only Play
  • LolaLiza
  • Minus
  • Freequent
  • Dnm pure
  • EsQualo
  • Studio Amaya
  • Mama-Licious
  • JJXX
  • Reset
  • Object
  • Typical Jill
  • Freebird
  • Superdry
  • Refined Department
  • Maicazz
  • Vila
  • Esprit

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader