• Jacqueline de Yong jdydivya s/l top wvn noos
  • Jacqueline de Yong jdydivya s/l top wvn noos
  • Jacqueline de Yong jdydivya s/l top wvn noos
  • Jacqueline de Yong jdydivya s/l top wvn noos
  • Jacqueline de Yong jdydivya s/l top wvn noos
  • Jacqueline de Yong jdydivya s/l top wvn noos
JDYDIVYA S/L TOP WVN NOOS 15292418 BLACKJDYDIVYA S/L TOP WVN NOOS 15292418 BLACKJDYDIVYA S/L TOP WVN NOOS 15292418 BLACKJDYDIVYA S/L TOP WVN NOOS 15292418 BLACKJDYDIVYA S/L TOP WVN NOOS 15292418 BLACKJDYDIVYA S/L TOP WVN NOOS 15292418 BLACK
Jacqueline de yong
16,99
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

JDYDIVYA S/L TOP WVN NOOS 15292418 BLACK

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 10314976
Fabrikantcode jdydivya s/l top wvn noos 15292418
Kleur zwart
Materiaal 100% gerecycled polyester
Hals V-hals
Productgroep Tops
Pasvorm Regular
Zakken Geen
Patroon Structuur
Voering Geen
Lengte Normaal
Mouwlengte Mouwloos

Wasvoorschrift

Drogen aan de waslijnLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XXS 5715428506861
Maat XS 5715424738525
Maat S 5715424736712
Maat M 5715424736729
Maat L 5715424736736
Maat XL 5715424736743
  • LolaLiza
  • Ichi
  • AndCo Woman
  • NED
  • Fluresk
  • Kaffe
  • dfns
  • Only Play
  • Jacqueline de Yong
  • Aime Balance
  • Mama-Licious
  • Minus
  • Dnm pure
  • Zizo
  • Zusss
  • Garcia
  • LTB
  • Refined Department
  • Freebird
  • Studio Amaya
  • Vero Moda
  • Freequent
  • Mac
  • Harper & Yve
  • Ydence
  • Steamery
  • I-coni-K
  • Juffrouw Jansen
  • Maicazz
  • Superdry
  • Peppercorn
  • EsQualo
  • Reset
  • SisterS point
  • Raizzed
  • Object
  • Pieces
  • Aaiko
  • Cars
  • Soultouch
  • Bamboo basics
  • Falke
  • Rouge Vila
  • Red Button
  • Circle of Trust
  • Ivy Beau
  • Typical Jill
  • JJXX
  • Vila
  • FOS Amsterdam
  • Lofty Manner
  • Sarlini
  • Noisy may
  • Geisha
  • Lady Day
  • Only Carmakoma
  • Zoso
  • Replay
  • The Jogg Concept
  • IZ NAIZ
  • Only

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader