• Jacqueline de Yong jdytallie 3/4 long shirt wvn noos
  • Jacqueline de Yong jdytallie 3/4 long shirt wvn noos
JDYTALLIE 3/4 LONG SHIRT WVN NOOS 15292179 Black Iris/2024 BRODEJDYTALLIE 3/4 LONG SHIRT WVN NOOS 15292179 Black Iris/2024 BRODE
Jacqueline de yong
24,0039,99
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong blauwe dames blouse

Deze charmante blouse van Jacqueline de Yong is een prachtige aanvulling op je lente-garderobe. Het navy ajour-patroon geeft de blouse een subtiele elegantie die perfect is voor casual gelegenheden. Dankzij de regular fit biedt de blouse een comfortabele pasvorm die moeiteloos bij jouw stijl past. De knoopsluiting en puntkraag dragen bij aan de verfijnde uitstraling, terwijl de 3/4 mouwen zorgen voor een luchtig gevoel. Gemaakt van 100% katoen, voelt deze blouse licht en ademend aan op de huid, ideaal voor de warmere seizoenen. Het tijdloze ontwerp maakt het eenvoudig om deze blouse te combineren met zowel jeans als rokken, waardoor je hem zowel tijdens een ontspannen dagje uit als bij een informele bijeenkomst kunt dragen. Met zijn normale lengte en veelzijdige stijl is deze blouse een perfecte keuze voor elke dag dat je net even wat meer flair wilt toevoegen aan je outfit.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 15010975
Fabrikantcode

jdytallie 3/4 long shirt wvn noos 15292179

Fabrikant kleur Black Iris/2024 BRODE
Kleur blauw
Materiaal 100% katoen
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Patroon Ajour
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte 3/4 mouw
Drogen aan de waslijnLauw strijken max 110°cMachinewas 30°cNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715716596673
Maat S 5715615193188
Maat M 5715615193287
Maat L 5715716596680
  • els 14-07-20255 / 5Mooie donkerblauwe kleur. Deze kleur blauw is moeilijk verkrijgbaar. Staat mooi op sozo broeken met blauwe print.Ik heb er leuke nette en toch sportieve setjes van gemaakt. Ben er heel blij mee.Dank u.
  • Ilse 18-04-20244 / 5Leuk en makkelijk shirt, fijne stof
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
  • Pieces
  • Ydence
  • Garcia
  • Geisha
  • Zoso
  • Cars
  • C&S The Label
  • Only
  • FOS Amsterdam
  • Lofty Manner
  • SisterS point
  • Freequent
  • Fluresk
  • Harper & Yve
  • Vila
  • Typical Jill
  • NED
  • Object
  • LTB
  • Mac
  • Refined Department
  • Sarlini
  • Zusss
  • Red Button
  • DIDI
  • Jacqueline de Yong
  • Raizzed
  • TQ Amsterdam
  • LolaLiza
  • Vero Moda
  • Calvin Klein
  • Save The Duck
  • Kaffe
  • Superdry
  • Tommy Jeans
  • Ichi
  • Noisy may
loader