Web only
  • Geisha shorts
  • Geisha shorts
Web only
SHORT 41223 20 Sand/FuchsiaSHORT 41223 20 Sand/Fuchsia
Geisha
59,99
Maat kiezen

Dit artikel is alleen online te koop.

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

SHORT 41223 20 Sand/Fuchsia

Korte broek van Geisha met allover grafisch patroon. Dit item heeft steekzakken en een elastische boord met strikkoord.
Merk Geisha
Model korte broek
Bestelcode 45306320
Fabrikantcode short 41223 20
Kleur ecru
Materiaal 86% viscose, 14% polyamide
Productgroep Korte broeken
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Patroon Grafisch
Sluiting Elastische boord
Lengte Normaal
Taille High waist

Wasvoorschrift

Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 8720833166095
Maat S 8720833150865
Maat M 8720833166101
Maat L 8720833166118
Maat XL 8720833166125
Maat XXL 8720833166132
  • FOS Amsterdam
  • Sarlini
  • Lady Day
  • Garcia
  • Peppercorn
  • Superdry
  • Red Button
  • Typical Jill
  • Vero Moda
  • Ydence
  • EsQualo
  • SisterS point
  • Falke
  • Refined Department
  • Dnm pure
  • Freebird
  • Object
  • Zusss
  • Only Carmakoma
  • Cars
  • Only
  • Vila
  • dfns
  • LolaLiza
  • Juffrouw Jansen
  • Noisy may
  • IZ NAIZ
  • Fluresk
  • Pieces
  • Maicazz
  • The Jogg Concept
  • Minus
  • Raizzed
  • Harper & Yve
  • Aaiko
  • Soultouch
  • Freequent
  • Lofty Manner
  • Rouge Vila
  • Zoso
  • I-coni-K
  • Replay
  • LTB
  • Ivy Beau
  • Studio Amaya
  • Zizo
  • Ichi
  • Bamboo basics
  • Geisha
  • AndCo Woman
  • Steamery
  • Aime Balance
  • Mama-Licious
  • Mac
  • Reset
  • Circle of Trust
  • JJXX
  • NED
  • Only Play
  • Jacqueline de Yong
  • Kaffe

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader