Web only
  • Geisha dress
  • Geisha dress
  • Geisha dress
  • Geisha dress
  • Geisha dress
Web only
MAXI DRESS MET PRINT 47415 60 FAY Off-white/BlackMAXI DRESS MET PRINT 47415 60 FAY Off-white/BlackMAXI DRESS MET PRINT 47415 60 FAY Off-white/BlackMAXI DRESS MET PRINT 47415 60 FAY Off-white/BlackMAXI DRESS MET PRINT 47415 60 FAY Off-white/Black

Dit artikel is alleen online te koop.

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

MAXI DRESS MET PRINT 47415 60 FAY Off-white/Black

Maxi jurk van Geisha met V-hals. Dit item heeft korte mouwen en een strikkoord om de taille. De jurk heeft een allover grafische print en een lengte van 132 cm bij maat S/36. Met een split van 30 cm.
Merk Geisha
Bestelcode 35013591
Fabrikantcode maxi dress met print 47415 60 fay
Kleur beige
Materiaal 95% viscose, 5% elastan
Hals V-hals
Productgroep Jurken
Pasvorm Regular
Patroon Grafisch
Lengte Lang
Mouwlengte Korte mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 8720833225716
Maat S 8720833215007
Maat M 8720833225723
Maat L 8720833225730
Maat XL 8720833225747
Maat XXL 8720833225754
  • I-coni-K
  • LolaLiza
  • Kaffe
  • Mac
  • Only Play
  • Harper & Yve
  • Esprit
  • Ivy Beau
  • NED
  • The Jogg Concept
  • Fluresk
  • Maicazz
  • Superdry
  • LTB
  • Freebird
  • Only Carmakoma
  • Minus
  • Reset
  • EsQualo
  • Mama-Licious
  • Zoso
  • Aime Balance
  • SisterS point
  • Aaiko
  • Red Button
  • Jacqueline de Yong
  • Lady Day
  • Sarlini
  • JJXX
  • Lofty Manner
  • Garcia
  • Freequent
  • Steamery
  • Geisha
  • Ydence
  • AndCo Woman
  • Soultouch
  • Zusss
  • Peppercorn
  • Circle of Trust
  • Noisy may
  • Dnm pure
  • Juffrouw Jansen
  • Pieces
  • Studio Amaya
  • Falke
  • Vila
  • Refined Department
  • Bamboo basics
  • Vero Moda
  • Cars
  • Replay
  • Zizo
  • Typical Jill
  • Ichi
  • Rouge Vila
  • dfns
  • Only
  • FOS Amsterdam
  • Raizzed
  • IZ NAIZ
  • Object

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader