Web only
  • Geisha dress spaghetti aop
  • Geisha dress spaghetti aop
Web only
JURK MET SPAGHETTI BANDJES 47413 60 000999 black/orangeJURK MET SPAGHETTI BANDJES 47413 60 000999 black/orange

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

JURK MET SPAGHETTI BANDJES 47413 60 000999 black/orange

De totale lengte is 81 cm bij maat S/36.
Merk Geisha
Bestelcode 35013839
Fabrikantcode jurk met spaghetti bandjes 47413 60
Kleur multi color
Materiaal 95% viscose, 5% elastan
Hals V-hals
Productgroep Jurken
Pasvorm Regular
Patroon Bloemen
Lengte Kort
Mouwlengte Spaghettibandjes
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 8720833226256
Maat S 8720833214970
Maat M 8720833226263
Maat L 8720833226270
Maat XL 8720833226287
Maat XXL 8720833226294
  • Geisha
  • Only Carmakoma
  • Cars
  • Typical Jill
  • Replay
  • Zusss
  • Superdry
  • Steamery
  • EsQualo
  • LolaLiza
  • AndCo Woman
  • Pieces
  • LTB
  • Lofty Manner
  • Sarlini
  • The Jogg Concept
  • Rouge Vila
  • Freebird
  • Only
  • Garcia
  • IZ NAIZ
  • Noisy may
  • Soultouch
  • Raizzed
  • Jacqueline de Yong
  • Zoso
  • Zizo
  • Falke
  • Object
  • Bamboo basics
  • Only Play
  • dfns
  • Maicazz
  • JJXX
  • Vila
  • Freequent
  • Juffrouw Jansen
  • Refined Department
  • Mac
  • Peppercorn
  • Dnm pure
  • Kaffe
  • Ivy Beau
  • Harper & Yve
  • Ydence
  • FOS Amsterdam
  • Reset
  • I-coni-K
  • Circle of Trust
  • Lady Day
  • Vero Moda
  • Esprit
  • Ichi
  • Red Button
  • Mama-Licious
  • Studio Amaya
  • Minus
  • SisterS point
  • Aaiko
  • Fluresk
  • NED
  • Aime Balance

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader