Web only Summerdeals
  • Geisha dress
  • Geisha dress
  • Geisha dress
  • Geisha dress
Web only Summerdeals
JURK ETHNIC PRINT 37370 60 LOLA BLACK/OFF WHITEJURK ETHNIC PRINT 37370 60 LOLA BLACK/OFF WHITEJURK ETHNIC PRINT 37370 60 LOLA BLACK/OFF WHITEJURK ETHNIC PRINT 37370 60 LOLA BLACK/OFF WHITE
Geisha
55,9979,99
Maat kiezen

Dit artikel is alleen online te koop.

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

JURK ETHNIC PRINT 37370 60 LOLA BLACK/OFF WHITE

Jurk van Geisha met korte mouwen en een ronde hals. Dit model heeft een allover bloemenpatroon en de totale lengte is 97 cm bij maat S/36.
Merk Geisha
Bestelcode 35012151
Fabrikantcode jurk ethnic print 37370 60 lola
Kleur zwart
Materiaal 95% viscose, 5% elastan
Hals Ronde hals
Productgroep Jurken
Pasvorm Regular
Zakken Geen
Patroon Bloemen
Voering Geen
Lengte Halflang
Mouwlengte Korte mouw

Wasvoorschrift

Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 8720833068733
Maat S 8720833037906
Maat M 8720833068740
Maat L 8720833068757
Maat XL 8720833068764
Maat XXL 8720833068771
Maat XXXL 8720833068788
  • Rouge Vila
  • Fluresk
  • Aime Balance
  • Minus
  • LolaLiza
  • Harper & Yve
  • Typical Jill
  • Only
  • Falke
  • Aaiko
  • Steamery
  • Zizo
  • Dnm pure
  • Lady Day
  • Refined Department
  • Zusss
  • Ivy Beau
  • Geisha
  • Studio Amaya
  • The Jogg Concept
  • Freequent
  • Circle of Trust
  • Mama-Licious
  • Zoso
  • dfns
  • Superdry
  • FOS Amsterdam
  • Lofty Manner
  • Bamboo basics
  • Sarlini
  • Reset
  • Juffrouw Jansen
  • Jacqueline de Yong
  • IZ NAIZ
  • Peppercorn
  • Cars
  • EsQualo
  • Ydence
  • Maicazz
  • SisterS point
  • Object
  • AndCo Woman
  • Pieces
  • Replay
  • Vila
  • I-coni-K
  • Freebird
  • Only Play
  • Kaffe
  • Ichi
  • Red Button
  • Mac
  • Noisy may
  • Vero Moda
  • JJXX
  • Raizzed
  • NED
  • Only Carmakoma
  • LTB
  • Soultouch
  • Garcia

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader