Web only Summerdeals
  • Geisha blouse
  • Geisha blouse
  • Geisha blouse
  • Geisha blouse
  • Geisha blouse
Web only Summerdeals
KLEURRIJKE BLOUSE 33325 20 000720 Sand/Emerald combiKLEURRIJKE BLOUSE 33325 20 000720 Sand/Emerald combiKLEURRIJKE BLOUSE 33325 20 000720 Sand/Emerald combiKLEURRIJKE BLOUSE 33325 20 000720 Sand/Emerald combiKLEURRIJKE BLOUSE 33325 20 000720 Sand/Emerald combi
Geisha
48,9969,99
Maat kiezen

Dit artikel is alleen online te koop.

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

KLEURRIJKE BLOUSE 33325 20 000720 Sand/Emerald combi

Kleurrijke blouse van Geisha met een allover bloemenpatroon. Dit model heeft korte mouwen en een V-hals. De blouse sluit met een rij knopen.
Merk Geisha
Bestelcode 15105569
Fabrikantcode kleurrijke blouse 33325 20
Kleur multi color
Materiaal 100% viscose
Hals V-hals
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Zakken Geen
Patroon Bloemen
Sluiting Knoop
Voering Geen
Lengte Normaal
Mouwlengte Korte mouw

Wasvoorschrift

Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 8720833059465
Maat S 8720833040425
Maat M 8720833059472
Maat L 8720833059489
Maat XL 8720833059496
Maat XXL 8720833059502
Maat XXXL 8720833059519
  • Ichi
  • JJXX
  • Minus
  • Replay
  • Aime Balance
  • Only Carmakoma
  • Pieces
  • Juffrouw Jansen
  • Dnm pure
  • Maicazz
  • Mac
  • Typical Jill
  • Only
  • SisterS point
  • LolaLiza
  • Bamboo basics
  • Ivy Beau
  • Soultouch
  • Freequent
  • Freebird
  • Kaffe
  • dfns
  • LTB
  • Ydence
  • Mama-Licious
  • Sarlini
  • Aaiko
  • Lofty Manner
  • Cars
  • Rouge Vila
  • Harper & Yve
  • Lady Day
  • The Jogg Concept
  • Red Button
  • Falke
  • FOS Amsterdam
  • Vila
  • Only Play
  • Zusss
  • Refined Department
  • NED
  • Raizzed
  • Vero Moda
  • Superdry
  • Steamery
  • Zoso
  • Studio Amaya
  • I-coni-K
  • Circle of Trust
  • Fluresk
  • Noisy may
  • AndCo Woman
  • Garcia
  • Zizo
  • Peppercorn
  • IZ NAIZ
  • Geisha
  • EsQualo
  • Reset
  • Jacqueline de Yong
  • Object

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader