Web only
  • Geisha 33488-20 blouse
  • Geisha 33488-20 blouse
  • Geisha 33488-20 blouse
  • Geisha 33488-20 blouse
  • Geisha 33488-20 blouse
  • Geisha 33488-20 blouse
Web only
BLOUSE MET PRINT 33488 20 Azure Blue combiBLOUSE MET PRINT 33488 20 Azure Blue combiBLOUSE MET PRINT 33488 20 Azure Blue combiBLOUSE MET PRINT 33488 20 Azure Blue combiBLOUSE MET PRINT 33488 20 Azure Blue combiBLOUSE MET PRINT 33488 20 Azure Blue combi
Geisha
48,9969,99
Maat kiezen

Dit artikel is alleen online te koop.

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

BLOUSE MET PRINT 33488 20 Azure Blue combi

Licht transparante blouse van Geisha met korte mouwen en een v hals. Dit model heeft een allover grafisch patroon en sluit met knopen.
Merk Geisha
Bestelcode 15105629
Fabrikantcode blouse met print 33488 20
Kleur blauw
Materiaal 100% katoen
Hals V-hals
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Patroon Grafisch
Lengte Normaal
Mouwlengte Korte mouw

Wasvoorschrift

Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 8720833060423
Maat S 8720833040999
Maat M 8720833060430
Maat XL 8720833060454
Maat XXL 8720833060461
Maat XXXL 8720833060478
  • Ydence
  • Aime Balance
  • Pieces
  • SisterS point
  • Peppercorn
  • Juffrouw Jansen
  • Zusss
  • AndCo Woman
  • Bamboo basics
  • Mac
  • Studio Amaya
  • IZ NAIZ
  • Only
  • Sarlini
  • Vero Moda
  • EsQualo
  • Vila
  • Geisha
  • Harper & Yve
  • Freebird
  • LTB
  • Ivy Beau
  • Superdry
  • Circle of Trust
  • Typical Jill
  • I-coni-K
  • Minus
  • Garcia
  • Steamery
  • Falke
  • Freequent
  • Maicazz
  • Only Play
  • Red Button
  • Refined Department
  • Zoso
  • dfns
  • Aaiko
  • Soultouch
  • Kaffe
  • Cars
  • Reset
  • Ichi
  • Lofty Manner
  • Lady Day
  • Rouge Vila
  • Jacqueline de Yong
  • JJXX
  • Fluresk
  • NED
  • The Jogg Concept
  • LolaLiza
  • Object
  • Replay
  • Raizzed
  • Zizo
  • FOS Amsterdam
  • Dnm pure
  • Mama-Licious
  • Noisy may
  • Only Carmakoma

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader