• Garcia q40081_ladies dress
  • Garcia q40081_ladies dress
  • Garcia q40081_ladies dress
  • Garcia q40081_ladies dress
  • Garcia q40081_ladies dress
  • Garcia q40081_ladies dress
JURK MET PRINT Q40081 2655 AQUA SPLASHJURK MET PRINT Q40081 2655 AQUA SPLASHJURK MET PRINT Q40081 2655 AQUA SPLASHJURK MET PRINT Q40081 2655 AQUA SPLASHJURK MET PRINT Q40081 2655 AQUA SPLASHJURK MET PRINT Q40081 2655 AQUA SPLASH
Garcia
59,99
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

JURK MET PRINT Q40081 2655 AQUA SPLASH

De totale lengte is 120 cm bij maat S. Met een split van 39 cm.
Merk Garcia
Bestelcode 35013631
Fabrikantcode jurk met print q40081
Kleur blauw
Materiaal 98% gerecycled polyester, 2% elastan
Hals V-hals
Productgroep Jurken
Pasvorm Regular
Patroon Structuur
Sluiting Knoop
Lengte 7/8
Mouwlengte Korte mouw
Machinewas 30°cNiet blekenNiet in de drogerNiet stomenNiet strijken
Maat XS 8713215884830
Maat S 8713215884847
Maat M 8713215884854
Maat L 8713215884861
Maat XL 8713215884878
Maat XXL 8713215884885
  • Only Play
  • Freequent
  • Mama-Licious
  • Noisy may
  • Superdry
  • FOS Amsterdam
  • AndCo Woman
  • Raizzed
  • Kaffe
  • LTB
  • Soultouch
  • Fluresk
  • SisterS point
  • Zusss
  • Geisha
  • Harper & Yve
  • Falke
  • Cars
  • Studio Amaya
  • Dnm pure
  • Jacqueline de Yong
  • IZ NAIZ
  • Esprit
  • Freebird
  • Peppercorn
  • Reset
  • Rouge Vila
  • Refined Department
  • Typical Jill
  • Minus
  • Vero Moda
  • JJXX
  • Pieces
  • The Jogg Concept
  • Steamery
  • Ydence
  • Ivy Beau
  • Ichi
  • I-coni-K
  • Lofty Manner
  • Garcia
  • Juffrouw Jansen
  • Maicazz
  • Lady Day
  • Vila
  • Mac
  • Circle of Trust
  • EsQualo
  • Zizo
  • NED
  • LolaLiza
  • Bamboo basics
  • Aaiko
  • Replay
  • Only
  • Only Carmakoma
  • dfns
  • Red Button
  • Sarlini
  • Object
  • Aime Balance
  • Zoso

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader