Web only
  • Geisha t-shirt
  • Geisha t-shirt
  • Geisha t-shirt
  • Geisha t-shirt
Web only
T SHIRT 42051 60 JAZZ 000250 Orange/FuchsiaT SHIRT 42051 60 JAZZ 000250 Orange/FuchsiaT SHIRT 42051 60 JAZZ 000250 Orange/FuchsiaT SHIRT 42051 60 JAZZ 000250 Orange/Fuchsia
Geisha
43,9954,99
Maat kiezen

Dit artikel is alleen online te koop.

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

T SHIRT 42051 60 JAZZ 000250 Orange/Fuchsia

Kleurrijk T-shirt van Geisha met een allover grafisch patroon. Dit model heeft een V-hals en korte mouwen.
Merk Geisha
Bestelcode 10124023
Fabrikantcode t shirt 42051 60 jazz
Kleur oranje
Materiaal 95% viscose, 5% elastan
Hals V-hals
Productgroep T-shirts
Pasvorm Regular
Zakken Geen
Patroon Grafisch
Voering Geen
Lengte Normaal
Mouwlengte Korte mouw

Wasvoorschrift

Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 8720833171433
Maat S 8720833150025
Maat M 8720833171440
Maat L 8720833171457
Maat XL 8720833171464
Maat XXL 8720833171471
  • JJXX
  • Lofty Manner
  • Object
  • IZ NAIZ
  • Freequent
  • Minus
  • Zoso
  • SisterS point
  • Noisy may
  • Falke
  • Zizo
  • The Jogg Concept
  • Geisha
  • Superdry
  • Kaffe
  • Pieces
  • Sarlini
  • Mac
  • Lady Day
  • Ydence
  • Only Play
  • dfns
  • AndCo Woman
  • Red Button
  • Steamery
  • Maicazz
  • Circle of Trust
  • Only Carmakoma
  • Garcia
  • LolaLiza
  • Typical Jill
  • Juffrouw Jansen
  • Mama-Licious
  • Cars
  • Harper & Yve
  • Fluresk
  • Vila
  • Rouge Vila
  • Ichi
  • EsQualo
  • LTB
  • Only
  • Peppercorn
  • I-coni-K
  • Soultouch
  • Aaiko
  • Jacqueline de Yong
  • Dnm pure
  • Freebird
  • Refined Department
  • Aime Balance
  • Bamboo basics
  • FOS Amsterdam
  • Zusss
  • Ivy Beau
  • Reset
  • Vero Moda
  • Replay
  • NED
  • Studio Amaya
  • Raizzed

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader