Web only Regular waist
  • Geisha capri
  • Geisha capri
  • Geisha capri
Web only Regular waist
CAPRI JEANS 41029 10 000827 Mid Blue DenimCAPRI JEANS 41029 10 000827 Mid Blue DenimCAPRI JEANS 41029 10 000827 Mid Blue Denim
Geisha
79,99
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

CAPRI JEANS 41029 10 000827 Mid Blue Denim

Driekwart jeans van Geisha met een knoop,- rits sluiting. Dit 5-pocket model heeft een stonewassing en wordt geleverd met een bijpassend ceintuur.
Merk Geisha
Bestelcode 45306439
Fabrikantcode capri jeans 41029 10
Kleur blauw
Materiaal 83% katoen, 15% polyester, 2% elastan
Wassing Stonewash
Productgroep Jeans
Pasvorm Regular
Zakken 5-Pocket
Sluiting Knoop/Rits
Voering Geen
Lengte 3/4
Taille Regular waist

Wasvoorschrift

Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 8720833190519
Maat S 8720833147223
Maat M 8720833190526
Maat L 8720833190533
Maat XL 8720833190540
Maat XXL 8720833190557
  • AndCo Woman
  • Mac
  • Zoso
  • Noisy may
  • FOS Amsterdam
  • Circle of Trust
  • JJXX
  • Maicazz
  • Only
  • Reset
  • Object
  • LolaLiza
  • Zizo
  • The Jogg Concept
  • Replay
  • Red Button
  • Ichi
  • Geisha
  • Refined Department
  • Lofty Manner
  • IZ NAIZ
  • dfns
  • Superdry
  • Fluresk
  • Only Play
  • Rouge Vila
  • Steamery
  • Pieces
  • Falke
  • Juffrouw Jansen
  • Harper & Yve
  • Vero Moda
  • Garcia
  • Kaffe
  • Cars
  • Freebird
  • Sarlini
  • Peppercorn
  • I-coni-K
  • Aime Balance
  • Dnm pure
  • Typical Jill
  • Only Carmakoma
  • Lady Day
  • LTB
  • NED
  • EsQualo
  • Vila
  • Bamboo basics
  • Ydence
  • Jacqueline de Yong
  • Freequent
  • Studio Amaya
  • Mama-Licious
  • Soultouch
  • Zusss
  • Aaiko
  • SisterS point
  • Raizzed
  • Minus
  • Ivy Beau

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader