Web only
  • AndCo Woman badu stripe
  • AndCo Woman badu stripe
  • AndCo Woman badu stripe
  • AndCo Woman badu stripe
  • AndCo Woman badu stripe
  • AndCo Woman badu stripe
  • AndCo Woman badu stripe
Web only
BADU STRIPE CA105 41065BADU STRIPE CA105 41065BADU STRIPE CA105 41065BADU STRIPE CA105 41065BADU STRIPE CA105 41065BADU STRIPE CA105 41065BADU STRIPE CA105 41065
Andco woman
99,95
Maat kiezen

Dit artikel is alleen online te koop.

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

BADU STRIPE CA105 41065

Dit gestreepte vest van &Co Woman. Dit model heeft lange mouwen en een V-hals. Het vest is gemaakt in een mooie fancy brei kwaliteit.
Merk Andco woman
Bestelcode 20201915
Fabrikantcode badu stripe ca105
Kleur blauw
Materiaal 100% polyamide
Hals V-hals
Productgroep Vesten
Pasvorm Regular
Patroon Streep
Sluiting Knoop
Lengte Kort
Mouwlengte Lange mouw

Wasvoorschrift

Machinewas 30°cNiet in de droger
Maat XS 8719936198591
Maat S 8719936198607
Maat M 8719936198614
Maat L 8719936198621
Maat XL 8719936198638
Maat XXL 8719936198645
Maat XXXL 8719936198652
  • Garcia
  • Zoso
  • Peppercorn
  • Freebird
  • SisterS point
  • Aaiko
  • Only Play
  • Reset
  • Freequent
  • Falke
  • Minus
  • Only
  • Zusss
  • Mama-Licious
  • Noisy may
  • Lofty Manner
  • Geisha
  • Object
  • Red Button
  • Vila
  • Fluresk
  • Mac
  • Refined Department
  • Jacqueline de Yong
  • LolaLiza
  • Bamboo basics
  • Lady Day
  • Vero Moda
  • I-coni-K
  • Circle of Trust
  • Harper & Yve
  • Maicazz
  • dfns
  • Soultouch
  • Superdry
  • Ydence
  • Ichi
  • The Jogg Concept
  • AndCo Woman
  • FOS Amsterdam
  • Sarlini
  • Aime Balance
  • Cars
  • Zizo
  • Pieces
  • Dnm pure
  • Steamery
  • IZ NAIZ
  • JJXX
  • Rouge Vila
  • LTB
  • Ivy Beau
  • NED
  • Juffrouw Jansen
  • Only Carmakoma
  • Kaffe
  • Typical Jill
  • Studio Amaya
  • Raizzed
  • Replay

Cookies Op Sans-Online.nl

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
loader